Жилой комплекс «Отрадный»

2-23-2017

В нашому житті кожен з нас стикається з питанням: як вибрати нерухомість? Можливо, це буде будинок, в який ви переїдете зі своєю половинкою після весілля, а, може бути, Ви шукаєте квартиру з високими стелями і великими вікнами, в якій можна творити. І дуже важливо, щоб така бажана покупка не обернулася кошмаром і розчаруванням. Ми хочемо надати Вам кілька порад, які, сподіваємося, допоможуть Вам зробити так, що покупка залишить Вам тільки приємні спогади. Пропоную почитати на сайті http://intergal-bud.com.ua/projects/kiev/residential/current-offers/179/project/

Для початку потрібно визначитися, які характеристики Вашого майбутнього житла важливіше для Вас найбільше. Чи хочете Ви будиночок на узліссі ялинового лісу, або ж пентхаус в центрі міста — вирішувати тільки Вам. Але краще визначитися відразу, щоб потім не бігати, не знаючи, що вибрати. І відразу ж визначте кількість «квадратів». Чим більше розкид, наприклад, 45кв.м-135кв.м, тим більший вибір у Вас буде. Не забувайте і про зручність. Буде зручно добиратися від дому на роботу або в школу? Центр міста або околиця? Будьте уважні до цих критеріїв.

Не забувайте про заощадження. Врахуйте, що вагому частину доведеться витратити ВІДРАЗУ на юристів, паперу та ріелторів. До цих витрат можна віднести гроші, витрачені на перевезення речей і оплату праці вантажників. Визначте для себе найважливіші характеристики нерухомості і незначні. До найважливішим, можливо, будуть віднесені на вартість і витрати на податки, і оплату комунальних послуг. Не пошкодуйте часу, і визначте для себе ці характеристики. І вже потім, щодо них можна буде вибирати нерухомість.

Якщо Ви не хочете шукати нерухомість самостійно, скористайтеся послугами спеціалізованих агентств. Зателефонуйте відразу в кілька фірм, дізнайтеся умови їх роботи і виберете для себе прийнятний варіант. Розгляньте можливість покупки без кредиту. Якщо ж Вам без нього не обійтися, визначитеся з тим, який максимально великий перший внесок Ви зможете внести і яку суму зможете виплачувати щомісяця. Ну і не забувайте про термін кредиту. Дізнайтеся у свого ріелтора про те, який пакет документів потрібно надати і про умови кредиту: в різних країнах вони дуже відрізняються. Коли всі папери зібрані, Ваш ріелтор почне пропонувати Вам різні варіанти. Також можна вигідно придбати нерухомість за кордоном, наприклад, вдома на 67 км Новоризького шосе -відмінний варіант.

Оглядати приміщення краще вдень або вранці – при світлі сонця дефекти помітні краще, ніж при штучному освітленні. Не варто відразу робити вибір. Будьте уважні до дефектів пропонованої нерухомості. Вони можуть бути, на перший погляд, незначні, але, згодом, виявитися для Вас і вашої сім’ї неприємним сюрпризом. Перевірте наявність чорної цвілі, запитати про чутності в даному приміщенні. Не забудьте уточнити у господаря про те, з якими людьми вони сусідять. Якщо дефекти, якщо вони є, для Вас прийнятні, можете попросити господаря скинути ціну. Якщо ж Вас щось збентежило або категорично не влаштовує – перейдіть до інших варіантів.

Як вибрати нерухомість

Якщо квартира/будинок Вам сподобалися, перевірте, чи відповідає площа нерухомості тієї, яка заявлена у документах. Найкраще це зробить довірений юрист. І ні в якому разі не поспішайте з вибором, щоб потім не пошкодувати за свою необачність. Не соромтеся запитувати щось, уточнювати деталі. Адже в цьому будинку жити Вам і Вашій родині.