Yggdrasil запускає Crystal Falls MultiMax

7-26-2021

— Yggdrasil, провідний світовий видавець ігрового онлайн-контенту, випустив перший хіт YG Masters, що включає в себе захоплюючий Game Engagement Mechanic MultiMax, Crystal Falls MultiMax, разом з Bulletproof Games.

У слоті 3×5 є каскадні барабани, де всі виграшні символи видаляються, дозволяючи новим символам випадати на їх місце. Cascade + — це механіка, в якій об’єднання кількох виграшів збільшує позицію гравців на трасі безкоштовних обертань — чим далі вони піднімаються, тим більше обертань присуджується.

Чотири або більше успішних каскаду запускають безкоштовні обертання, в яких оживає механіка MultiMax. Під час бонусного раунду щоразу, коли випадає дикий символ, він збільшує множник MultiMax окремих барабанів, при цьому кожен барабан має свій власний лічильник множника. Потім кожен виграш на лінії виплат множиться на всі прості множники, які беруть участь в кожному виграші. Лічильник множника не скидається до кінця безкоштовних обертань, із загальним можливим множником 3,125x.

В Crystal Falls MultiMax є можливість використовувати ігровий режим Encore, який дозволяє гравцям значно збільшити частоту випадання безкоштовних обертань за рахунок на 50% більше їх ставки. Конвертуючи дві програшні позиції в Респін, у гравців з’являється додатковий шанс поліпшити свою позицію сліду.

Yggdrasil

У деяких юрисдикціях в Crystal Falls MultiMax також є опція Buy A Bonus, що дозволяє гравцям відразу переходити до безкоштовних спинів.

Crystal Falls MultiMax — це перша гра YG Masters, в якій використовується одна з інноваційних механік взаємодії з грою (GEM) Yggdrasil. MultiMax — один з чотирьох GEM, пропонованих Yggdrasil з механікою, представленої у власних іграх постачальника, а також доступний партнерам YG Masters для включення в їх власну розробку ігор, при цьому кілька студій вже підписалися на пропозицію. Переходячи на українські ігрові автомати , можна знайти цю вражаючу гру, яка доступна багатьом, та багато інших схожих за тематикою.

Стюарт Маккарті, глава відділу продуктів і програм Yggdrasil, сказав: «Ми задоволені продуктивністю наших GEM, які виводять ігровий процес на новий рівень, і ми раді представити першу гру YG Masters з нашої механікою MultiMax.

«Crystal Falls MultiMax пропонує захоплюючий ігровий процес, наповнений каскадних виграшами, величезними множителями і безліччю додаткових функцій, орієнтованих на гравця. Завдяки більшій кількості каскадів, що ведуть до ще більших виграшів, в цьому захоплюючому новому доповненні до нашого портфоліо є величезний потенціал виграшу».

Майкл Баллок, технічний директор Bulletproof Games, сказав: “Crystal Falls MultiMax пропонує дуже унікальний і захоплюючий ігровий процес, створений за допомогою безкоштовних механік MultiMax і Cascade +. З додаванням ігрового режиму Encore гравець може змінити профіль гри відповідно до своїх уподобань”.

«Експоненціальне вплив множників MultiMax на безкоштовні обертання створює все більш захоплюючу особливість, коли кожне нове безкоштовне обертання цінніше, ніж попереднє, що призводить до величезного потенціалу виграшу. Ми раді, що Crystal Falls MultiMax ™ бере участь в програмі YG Masters, знаючи, що гравці з усього світу можуть випробувати цю особливу гру».