Яким алюмінієвим профілем засклити балкон або лоджію

6-3-2017

Існує безліч способів скління балконів, але самим надійним і функціональним в даний час є засклення алюмінієвим профілем. Алюмінієві вікна мають безліч переваг перед пластиковими і дерев’яними профілями і є чудовим варіантом для скління балконів. алюмінієві балкони — вибір тих, хто хоче надійно захистити свою квартиру від зовнішніх впливів і при цьому домогтися естетичного зовнішнього вигляду. Хочу запропонувати остекление в Кривом Роге

Скління балконів алюмінієм і лоджій
Алюмінієві вікна лоджії і балкони з профілю поділяються на два типи: холодне і тепле.
Холодне скління застосовується, якщо ви не плануєте активно користуватися балконом в холодну пору року. Такий метод здатний забезпечити захист від зовнішніх погодних проявів. Влітку перебувати на такому балконі комфортно. При установці конструкції використовується лише одна рама без додаткових вставок.
Тепле скління роблять у тих випадках, коли балкон або лоджія активно використовуються як житлове приміщення. Якісне тепле скління може перетворити балкон в повноправне продовження кімнати. В конструкції передбачені два алюмінієві профілю та спеціальна вставка, що захищає від низьких температур.
Алюмінієві балконні вікна холодного профілю можна використовувати у створенні такої конструкції, як балкон з виносом. Вона передбачає значне збільшення площі балкона. Застосовується холодне скління, так як воно дозволяє зменшити навантаження на сам балкон. Тепле засклення з виносом рекомендується робити тільки на лоджіях, так як конструкції лоджій можуть витримати зрослий вага.
Засклити балкон алюмінієвим профілем

Збираєтеся засклити балкон? Читайте на нашому сайті «Огляд стекол для балконних рам«.

Плюси і мінуси профілів з алюмінію

Алюмінієві вікна на балкон — це не тільки зручно і красиво, є ще й ряд інших значущих переваг перед іншими конструкціями.
Термін експлуатації алюмінію дуже великий — скління прослужить вам від 60 до 80 років.
Матеріал абсолютно безпечний, з точки зору впливу на здоров’я людини. До того ж алюміній не піддається діям температур, а значить, не може загорітися.
Алюмінієвий профіль на балкон забезпечить економію простору, адже можлива установка розсувних моделей.
Алюміній стійкий до зовнішніх проявів, не схильний до корозії і руйнування.
Доглядати за таким профілем просто, спеціальні засоби не потрібні. Достатньо води і миючих засобів.
Можливість фарбування конструкцій в будь-які кольори дуже приваблива для людей, що люблять різноманітити свій інтер’єр.

Важливим плюсом, який забезпечить алюмінієва конструкція на балкон, стане можливість вибору різноманітних дизайнерських рішень. Матеріал дозволяє виконувати скління нестандартних балконів і лоджій за рахунок легкості і гнучкості. Ви можете пофарбувати раму у будь-який вподобаний вам колір — фарбувальні покриття для алюмінію додатково захищають конструкцію і багато років зберігають первозданний яскравий вигляд.
На жаль, ідеальних віконних конструкцій не існує, у алюмінієвих профілів є свої недоліки.
Алюміній погано тримає тепло, але ця проблема вирішувана, якщо замовити тепле скління, в ньому встановлена термостатика. Вона ж допоможе збільшити ККД і шумоізоляцію, яка не на висоті з-за недостатніх властивостей металу.
Алюмінієві вікна для балкона не пропускають повітря, необхідно передбачити грамотну систему вентиляції або частіше відкривати вікна для провітрювання.

Недоліки не впливають на високу якість таких профілів і є розв’язуваними в більшості випадків. До речі, варто розвінчати міф про те, що розсувна конструкція замерзає взимку і не рухається. Це брехня, механізму влаштовані таким чином, що навіть при найнижчих температурах працюють справно. За винятком обмерзання віконних конструкцій.

Можна замінити холодне скління на тепле без зміни фасаду будівлі читайте в нашому матеріалі тут.
Якщо у вас маленький балкон ознайомтеся з нашим матеріалом «Скління лоджій і балконів, площею 3 метри

Як склити балкон самостійно

Якщо ви хочете засклити балкон алюмінієм самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців, то слід уважно прочитати інструкції, які допоможуть отримати необхідний результат, вивчити відео і фото з монтажу рам з алюмінієвого профілю і їх установки.
Засклити балкон алюмінієвим профілем
Щоб якісно засклити балкон алюмінієвим профілем для початку необхідно провести всі необхідні заміри і замовити конструкції у виробника.
Необхідно захистити балкон або лоджію від ушкоджень, що може завдати монтаж.
Оцініть стан балконного каркаса, може знадобитися ремонт дрібних недоліків або демонтаж. Це важливо, так як на слабкий каркас не вийде встановити профіль.
Приступайте до видалення попереднього скління. Першим ділом дістаються скла, потім самі рами. Знімається старий козирок.
Видаліть сміття, що залишилося від демонтажу. Вирівняйте поверхню рами.
Просвердлите отвори в бетоні для кріплень нового профілю.
Переходьте до встановлення конструкції. Необхідно видалити скління і прикріпити до рам конструкції для монтажу.
Прикріпіть конструкцію у проріз лоджії за допомогою анкерних кріплень, фіксуючи їх у попередньо підготовлених отворах.
Проконтролюйте правильність вертикального навішування рами, встановіть стулки, поверніть скління на місце.
Встановіть необхідну фурнітуру, загерметизуйте стики. Готово!