Який профіль для кріплення полікарбонату вибрати?

2-7-2020

Уже в багатьох областях будівництва застосовується полікарбонат. Його цінують за прозорість, міцність, зручність монтажу. Але дуже часто необхідно закрити досить велику площу і постає питання які з’єднувальні профілю вибрати для полікарбонату, щоб правильно і надійно з’єднати листи між собою. Якщо Ви хочете купити найкращий полікарбонат , то рекомендуємо купити монолітний полікарбонат на сайті http://dialogs.org.ua/sotoviy-ta-monoltniy-polkarbonat-vd-perevrenih-virobnikv високої якості та по найкращій ціні.

Види профілів
Але перш давайте давайте розберемо які бувають види профілів — вони діляться на пластикові та металеві профілі. Перші випускаються двох видів: нероз’ємний — схожий на букву Н, і роз’ємний, що складається з нижньої кришки і верхньої бази. Вони виконані з такого ж матеріалу, що і листи. Слід зазначити, що пластикові профілі не є несучими і призначені тільки для з’єднання листів між собою. Сама їх форма не дозволяє надійно фіксувати лист на місці, тому для фіксації до конструкції використовують саморізи, а профілі лише допомагають з’єднати їх між собою. Другі дуже часто виготовляють з алюмінію (іноді використовують смугу металу в якості притискної планки) і складаються з нижньої бази і верхньої притискної кришки.

Як вибір профілю для полікарбонату залежить від його товщини
Перед вибором профілю необхідно визначитися з латами для стільникового полікарбонату або для монолітного полікарбонату. Від неї залежить товщина листа. Чим товщі пластик, тим дорожча система з’єднання листів.

При великому кроці обрешітки, наприклад 1х2 метра, необхідно використовувати стільниковий полікарбонат товщиною 16 мм.промисловість випускає пластиковий з’єднувальний профіль, але використовувати його неправильно в наслідок величезного навантаження при термічному розширенні. Впливаючи на саморізи, лист може тріщати, відривати капелюшки термошайб, сильно жолобитися. Тому при товщинах від 4 до 10 мм можна використовувати пластикові профілю, а ось починаючи з 16 мм слід зупинити свій вибір на варіанті з алюмінію.

Що стосується монолітного полікарбонату, що для товщин до 3 мм взагалі не випускають з’єднувальні профілю. Від 4 і до 6 мм можливе використання пластикових профілів. Після 7 мм тільки алюміній або сталь.

Якщо після вибору стільникового полікарбонату у Вас товщина листа до 10 мм, то можна, як ми вже писали, використовувати пластиковий профіль. При цьому монтаж з роз’ємним буде відбуватися в кілька разів швидше, так як необхідно розташувати нижню планку, зафіксувати її, встановити листи і просто замкнути верхню кришку. При виборі нероз’ємного профілю необхідно протягувати листи уздовж або, використовуючи спеціальний інструмент, заправляти їх всередину профілю. Людина без досвіду може витратити кілька годин на дану процедуру.

Підбирайте правильні з’єднувальні профілю і у вас не буде проблем ні з монтажем, ні з герметичністю з’єднань!