Як зробити ремонт квартири

10-31-2020

 

Театр починається з вішалки, а ремонт квартири з вибору підрядника. Щоб вартість послуг і витрачений час відповідали очікуваного результату, прийміть кілька рекомендацій про те, як вибрати професійну компанію, яка зробить першокласний ремонт і надасть гарантії якості виконаної роботи. Рекомендуємо замовити ремонт квартир на сайті    www.remontum.od.ua   

Комплексний підхід

Якщо ви плануєте ремонт в новобудові, капітальний ремонт, євроремонт або ремонт «під ключ», при виборі підрядника відзначайте компанії, що пропонують комплексний підхід і присутні на ринку не менше 3-х років. Штат таких компаній складають не тільки ремонтно-будівельні бригади, а й дизайнери, проектувальники, архітектори, інженери та інші фахівці, що працюють в команді, що володіють необхідною кваліфікацією і здатні зв’язати всі необхідні етапи ремонту в єдиний цілісний процес.

Комплексний підхід дозволити створити цілісну концепцію — від дизайн-проекту, узгодження питань з перепланування, розводки комунікацій, проектів по електриці, водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, закінчуючи оздоблювальними роботами і повної реалізацією проекту під ключ. При цьому у вас не виникне потреби додатково шукати фахівців вузького профілю, ви будете користуватися послугами і спілкуватися тільки з одним підрядником, який в свою чергу буде надавати компетентних фахівців для кожного етапу роботи.

Портфоліо

Щоб мати візуальне уявлення про якість роботи і креативності дизайнерів, слід орієнтуватися на портфоліо потенційних підрядників, де представлені фотографії виконаних проектів. Варто зазначити, якщо портфоліо відсутня, така компанія навряд чи зможе надати якісні послуги.

Гарантією якості в першу чергу є наявність у підрядника реєстраційних документів і ліцензії на проведення ремонтно-будівельних робіт. Дані документи є підтвердженням легальної діяльності компанії, наявності відповідного рівня технічного оснащення та належної кваліфікації працівників компанії.

Вибравши зацікавила вас компанію (або кілька компаній) призначте зустріч, де на початку бесіди попросіть надати ліцензію. Розповівши про свої побажання і задавши питання, що цікавлять вас питання, погляньте на пакет документів, які ви отримаєте від підрядника в разі співпраці. У перелік документів обов’язково повинні входити:

Пакет документів:

  • Договір підряду
  • Плани квартири до і після ремонту (обов’язковий пункт при переплануванні і реконструкційних роботах)
  • Дизайн проект
  • Повний кошторис
  • Ресурсна відомість з переліком задіяних при ремонті матеріалів
  • Графік проведення ремонтно-будівельних робіт
  • Необхідна технічна документація (схеми електропроводки, опалення, точки водопостачання та каналізації, системи кондиціонування)

Гарантії при складанні договору. При складанні договору прописуються гарантійні зобов’язання з боку підрядника, тобто обмовляється гарантійний термін, який в середньому становить один рік після ремонту. Компанії зобов’язані виконувати ремонтно-будівельні роботи з дотриманням всіх технічних норм, і в цьому випадку дане зобов’язання є гарантією для замовника і свідчить про високу кваліфікацію працівників і рівень професіоналізму підрядника.

У кожної компанії, що дорожить своєю репутацією і підтримує свої імідж, є розцінки на штрафні санкції в разі зриву термінів. Дані санкції також будуть служити додатковим гарантом для замовника. Штрафи в разі порушення підрядниками обумовлених термінів індивідуальні, можуть становити 0,2-0,5% від суми незакінчених робіт за 1 день прострочення, надаватися безкоштовне виконання незакінчених робіт або інші варіанти.

Дизайнер — перший представник фірми з яким ви будете безпосередньо спілкуватися. Дизайнер підкаже як раціонально використовувати простір, як організувати сполучення між приміщеннями і яке оформлення інтер’єру вибрати; допоможе визначитися зі стилем та кольоровою гамою, з вибором починаючи від оздоблювальних матеріалів до меблів і елементів інтер’єру. Це людина, яка зможе зрозуміти ваше бачення, врахувати всі ваші побажання і відобразити ваші смакові і стилістичні переваги у відповідному дизайн-проект (звертайте увагу на компанії, що надають послуги 3D дизайну).

Контроль виконаних робіт

В ідеалі контролем виконаних робіт займається дизайнер, який відповідає за естетичну складову ремонту і виконроб, який відповідає за технічну сторону (контакти з муніципальними органами, дотримання термінів і технології виконання робіт, контролювання ремонтно-будівельної бригади, відповідальність за закупівлі, доставку і якість матеріалів).

І на закінчення, до всіх перерахованих вище рекомендацій по вибору підрядника варто додати вашу інтуїцію, враження від спілкування з представниками ремонтно-будівельної або дизайнерської компанії і зробленими на їх основі висновками.