Як зробити ремонт квартири самотужки

4-23-2017

Перш ніж починати ремонт, потрібно заздалегідь продумати все до дрібниць. Чи ви хочете робити перепланування квартири або просто вирішили оновити дизайн, вам слід детально вивчити весь фронт майбутніх робіт.
Для початку визначте стан стель, стін, підлоги. Подивіться, Вам потрібно заміна водопровідних труб, електропроводки. Водопровідні труби краще міняти років через 10-15 їх експлуатації. Рекомендую компанію ,яка зробить якісно ремонт квартиры под ключ і за доступною ціною

Електропроводка зазвичай служить такий же термін, як і труби. Але все залежить від їх якості. Якщо ви все-таки вирішили змінити проводку, то подумайте, чи не потрібно прокласти нові шляхи. Це може бути установка пральної машини, кондиціонера або електроводонагрівача.

Основне, що потрібно вам для ремонту, це кисті, валики, шпателі, ватерпас, а також ніж для різання шпалер. З обробних матеріалів – шпалери, побілка, шпаклювання, підлогове покриття, фарба.

Так само для ремонту потрібні штукатурка, керамічна плитка, клей для плитки, шпалерний клей, будівельні суміші і грунтовка.
Перед тим, як почати ремонт уважно огляньте стіни. Є один неприємний момент в квартирах – це грибок на стінах. Грибок – проблема, яка може звести всі ваші старання по ремонту в квартирі немає.

Як зробити ремонт квартири самотужки? ., сайт: http://ustroydom.com/
Як зробити ремонт квартири самотужки?

Якщо ви помітили навіть незначний наліт на стінах, обробіть їх спеціальним розчином: 1 таблетку фурациліну розбавте в 5 л води. Якщо ж наліт більш істотний, то розчин робиться більш концентрованим: 1 таблетка фурациліну на 1 л води.

Після обробки дочекайтеся повного висихання стін і нанесіть покриття. Грунтовка – популярне покриття для стін, стелі або підлоги. В більшості своїй сучасна ґрунтовка представлена у вигляді аерозолів або різних сумішей водорозчинних речовин.

Якщо ви хочете зробити більш економічний варіант ремонту, є спосіб замінити грунтовку – використовувати в якості покриття клей КМЦ. Цей клей розводять водою. При нанесенні клею слідкуйте потім, щоб він добре вбрався в поверхню, не залишаючи плівку.

У розчин клею потрібно додати одну таблетку фурациліну. Зробити клейову ґрунтовку не складно: на 500 г клею КМЦ візьміть 40 літрів води. Клейова ґрунтовка значно скоротить ваші витрати, але і зробить ремонт менш обтяжливим заняттям