Як використовується трансформатор.

4-17-2018

Як використовується трансформатор.
Пристрої систем сонячної енергетики стабільно навантажені під час роботи інвертора. Коли сонце йде, відбувається згладжування і навантаження на трансформатор зменшується і стає більш рівномірною. Із-за недосконалості систем регулювання часто трапляються помилки управління інверторами та геліосистеми простіше включити-вимкнути, ніж обважувати дуже складними системами управління, але галузь ця молода і швидко розвивається і ці питання в недалекому майбутньому будуть дозволені. Що стосується гармонік, в звичайному інверторі зміст гармонік не більше 1%, що практично не впливає на роботу системи. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі трансформаторы тока и напряжения.
Низький рівень гармонік обумовлений відсутністю генераторів, перемикачів та захисних систем, побудованих на ключах, які можна зустріти на вітрогенераторних станціях. Основним завданням трансформатора в геліосистемі є підвищення напруги. Інвертор перетворює постійну вхідна напруга від панелі в синусоїдальна змінна напруга яка подається на трансформатор без закидів по напрузі від незавантаженої ланцюга.
ТГП працюють на сталий напрузі, яке знаходиться у діапазоні, контрольованому інвертором. Тому скачки напруги та навантаження на вході в трансформатор значно нижче, ніж при роботі з ветрогенераторными установками. ТГП мають ще одне важливе значення крім трансформації напруги від поновлюваного джерела і передачі його в мережу, а саме гальванічна розв’язка між інвертором і мережею. Незважаючи на те, як сказано вище, рівень перешкод незначний — вони існують.