Як відремонтувати кавоварку

8-31-2021

Усунути несправність кавомашини силами наших майстрів-це ваш правильний вибір. Також хочемо вам порекомендувати https://brayval-coffee.com.ua/remont-kofevarok-i-kofemashin/. Ви можете викликати фахівця, як додому, так і в офіс. Ремонт кавомашини в нашій компанії — не розкіш, ця послуга доступна кожному москвичу.

Наші працівники відрізняються пунктуальністю і відповідальністю, професіоналізмом і ввічливістю. Ми не тільки полагодимо вийшла з ладу кавоварку, але і проконсультуємо з питань догляду і то вашого обладнання, що дозволить уникнути поломок в майбутньому. Отже, давайте розберемося, що ж стає причиною збою в роботі кавомашини.

Поки людство не винайшло вічний двигун, ламатися буде абсолютно будь-який механізм, а ми знаємо, що будь-яка кавоварка це сукупність складних механізмів.

Поломка кавомашини-це завжди неприємний сюрприз, враховуючи, що дане обладнання коштує недешево. Перша думка, яка відвідує багатьох власників: «така дорога річ не повинна була зламатися, я не готовий платити ще й за ремонт!». Але, на жаль, рано чи пізно пошкодження кавового апарату все ж відбувається, і зараз ми вам пояснимо чому.

Наприклад, щоб отримати чашечку кави необхідно:

Спочатку кавові зерна перемолоти-за це відповідає кавомолка (мотор, редуктор, жорна). Потім помел слід спресувати-це завдання варильного блоку (двигун, шестерінки). Після пропустити через отриману форму рідина-з цим справляється насос (помпа, шланги). При цьому н2о повинна бути підігріта до строго певної температури – цей процес забезпечує термоблок (пароблок).

Кожен з цих механізмів досить вибагливий. Тому найменше недотримання правил експлуатації може стати причиною тимчасового збою всієї кавомашини, а систематична відсутність то і нехтування інструкціями призведе до серйозної поломки. В цьому випадку тільки заміна вийшов з ладу вузла зможе відновити належне функціонування всього кавового агрегату.

Вихід з ладу кавомашини з вини поганої води

Занадто жорстка або неочищена від дрібних смітинок вода здатна вивести з ладу ряд вузлів і датчиків кава-машини. В першу чергу це відноситься до лічильника витрати (флоуметр) води, контролюючому всю потрапила в систему рідина. Не виключена поломка помпи, яка качає оксид водню. З’єднувальні шланги з часом забиваються дрібним сміттям і кальцієм до такої міри, що вода просто перестає надходити в інші вузли.

Підданим ризику може виявитися нагрівальний елемент, завдяки якому ви отримуєте улюблений напій гарячим. Численні датчики і їх компоненти, контролюючі процес приготування кави, так само схильні до засмічення, деформації, корозії. Збої цих компонентів призводять до поломки вашого дорогого обладнання. І це тільки шкода заподіяна водою.

Ви питаєте “ » чому протікає кавоварка?”. Причин кілька. Перша, погана жорстка вода. Друга, відсутність декальцинації. Третя, знос гідросистеми. Четверта, занадто дрібний помел (при довгій експлуатації). П’ята, невиконання очищення від кавових масел (таблетками).

Якість зерна причина поломки кавомашини

Розглянемо іншу причину пошкодження кавомашини, неякісні зерна. Від якості розфасовки і самих зерен залежить вузол помелу. На практиці зустрічаються випадки потрапляння жорстких предметів в кавові зерна, які можуть зламати кавомолку. Добре, якщо тільки заблокувати, але буває летальний результат, згорає мотор. Цей мотор обертає жорна кавомолки. Так само може зламатися редуктор (шестерінки), який з’єднує мотор з жорнами.

Інша проблема, засмічення самих жорен маслами кавового зерна, при цьому створюється видимість роботи кавомолки, але ароматний напій відсутній, чашечка як і раніше порожня. Звук помелу стає вище, як ніби мотор працює вхолосту.

Збій в роботі кавомашини

Є такий нюанс, коли виходить з ладу якийсь агрегат в каві-машині він може засмутити працездатність і інших. Крім інших механізмів є ще головний мозок, який стежить за всім, і якщо щось не так він сигналізує про несправності. Але виробник не здатний створити абсолютно досконалий мозок, як і вічний двигун. Тому при нестандартній поломці інтелект просто відмовляється працювати, підсумок, не включається кава-машина. Все це призводить до серйозних фінансових потрясінь.

Ось ми підібралися до найцікавішого, що робити, коли зламалася кавоварка?

1. Спробувати відремонтувати кавоварку самостійно. На особистому досвіді ми переконалися, що це не найкраща ідея. Не раз клієнти приносили нам наполовину розібрані кавомашини з виламаними елементами корпусу. Розбирання деяких моделей вимагає певних знань і навичок. Навіть якщо вам вдасться розібрати кава-машину самостійно, сам принцип роботи її механізмів і усунення несправності може залишитися для вас недоступним. Майстерність у цій справі приходить з роками і щоденною практикою.

2. Довіритися нам і повірити в те, що наші майстри з налагодження кава-машин зроблять свою справу найкращим чином. Щоб уникнути непорозумінь ми хотіли б заздалегідь вас попередити про те, що якісний, оперативний ремонт коштує своїх грошей. Ми любимо якість, а за якість потрібно платити. Крім того, в процесі ремонту ми використовуємо оригінальні деталі і витратні матеріали, що тягне за собою додаткові витрати. У будь-якому випадку, рішення залишається за вами.