Як вибрати змішувач для ванної?

5-19-2017

1349161967Griferia Grohe Lavabo Lineare_2
Один з критеріїв комфортної ванної — це правильно підібраний змішувач. Вибір змішувача для ванної — важлива задача, яка може здатися непростим з-за величезного асортименту моделей різної цінової категорії. Як вибрати змішувач для ванної, який підійде саме для ваших потреб? Тут zegor.biz.ua ви зможете придбати якысний змішувач для ванної.

Змішувач для ванної

Адже в цьому приміщенні ми проводимо чимало часу: вранці ванна допомагає привести організм в тонус, повернути йому працездатність, підбадьоритися і почати новий день з новими силами.

Вечорами, навпаки, у ванній ми розслабляємося після важкого робочого дня. Саме тому дуже важливо, щоб ванна кімната була не тільки красивою, але і зручною.

Кожен елемент повинен бути максимально функціональним і якісним, щоб не доставляти вам негативних емоцій і не викликати дискомфорту.

Види змішувачів для ванної

Не варто економити на змішувачі: ця річ прослужить вам досить довго, тому краще зупинити свій вибір змішувача для ванної дійсно якісний товар.

Крім того, потрібно зрозуміти, який саме вид змішувача вам підійде:

1. Кульові змішувачі сьогодні вкрай популярні. Замість двох вентилів у них присутній один загальний важіль, з допомогою якого регулюється тиск і температура води. Для того щоб відкрити воду, потрібно підняти важіль вгору.

Регулювання температури відбувається після руху важеля вліво і вправо. Такі змішувачі дуже зручні, якщо потрібно відкрити воду, не торкаючись важеля брудними руками: вода відкривається одним рухом.

Для того щоб кульовий змішувач не вийшов з ладу раніше часу, перед його установкою на систему холодного і гарячого водопостачання обов’язково встановлюють фільтри грубого очищення по гарантії.

У випадку з дешевою китайською продукцією такий ремонт неможливий: на китайські змішувачі немає гарантії, при покупці не мається на увазі можливість гарантійного ремонту.

Як вибрати змішувач для ванної

2. Стандартні змішувачі з вентилями. Деякі стверджують, що жорстка і не дуже чиста вода нашого водопроводу не підходить для нормальної експлуатації кульових змішувачів, у яких з-за жорсткої води швидко виходять з ладу керамічні картриджі.

Звичайний вентильний змішувач може бути дуже зручним, однак при покупці потрібно звернути увагу на будову самих вентилів.

Вони діляться на два виду:

Вентилі з гумовими прокладками швидко починають протікати, насилу закриваються, так як гумова прокладка з часом змінює свою форму-за постійного впливу гарячої води. Вже через кілька місяців вам доведеться докладати чимало зусиль, щоб закрити кран повністю.
Набагато більш якісними є вентилі з керамічною основою. Змішувач на основі кераміки ніколи не буде підтікати і капати, незалежно від строку служби та кількості гарячої води, що впливає на внутрішні елементи.
Який вибрати змішувач для ванної

3. В останні роки стали популярні інтелектуальні змішувачі-термостати, які регулюють самостійно температуру води. Вони вважаються найдорожчими з усіх перерахованих різновидів.

У них є ще одна перевага: як правило, термостати володіють незвичайним зовнішнім виглядом і прекрасно підходять для ванних кімнат з дизайнерським інтер’єром.

Ще один важливий момент, про який потрібно пам’ятати, вибираючи змішувач — це тип кріплення.

Заздалегідь визначте, для чого він вам потрібен?

Існують змішувачі для:

Умивальника.
Ванни.
Душової кабіни.
Змішувач для ванни завжди має довгий вилив і кріпиться на стіну. Змішувачі для умивальників, як правило, встановлюються в спеціальний отвір, передбачене на раковині.

Як вибрати змішувач для ванної кімнати правильно

Як вже говорилося вище, найголовніше — зрозуміти, які функції буде виконувати змішувач, щоб вибрати серед кількох різновидів найбільш підходящу.

Змішувач для ванної кімнати

Вирушаючи в магазин сантехнічних товарів, ви повинні заздалегідь знати:

Для чого вам потрібен змішувач.
Який тип переважніше.
На яку цінову категорію ви розраховуєте.
Також важливо звертати увагу на те, з якого матеріалу виготовлений і сам змішувач, та його складові елементи:

Найбільш якісні змішувачі виготовляють з латуні. Латунні елементи служать дуже довго, вони мають високу вартість, однак їх якість повністю окупає витрачені гроші. Дорогий латунний змішувач буде радувати вас довгі роки своєю міцністю і надійністю. Зазвичай латунні змішувачі мають хромоване покриття, тому завжди звертайте увагу на технічні характеристики товару, де вказується матеріал.
Пластикові змішувачі не рекомендується купувати для ванної кімнати. Їх дешевизна не виправдовує низького терміну служби, низька якість і малу міцність. Пластиковий товар швидко виходить з ладу і ще швидше втрачає привабливий зовнішній вигляд, покриваючись подряпинами і змінюючи колір.
Зовнішній вид змішувача безпосередньо залежить також від того, який інтер’єр ви прагнете створити у ванній кімнаті.

Якщо інтер’єр розробляв дизайнер за індивідуальним ескізом, всі елементи ванній повинні ідеально гармоніювати один з одним, тому вибір змішувача стає ще більш складним завданням.