Як вибрати житло

2-23-2017

На сьогоднішній день нерухомість в Болгарії користується величезною популярністю серед іноземних покупців. Житло в цій чудовій країні є одним з найбільш популярних в Європі. Ринок нерухомості в Болгарії в останні кілька років дуже привабливий для інвесторів з Росії.  Пропоную почитати Malahyt.com.ua/ua/

Пошук нерухомості в Болгарії найзручніше здійснювати через спеціалізовані сайти з продажу нерухомості. Якщо ви вирішили купити квартиру в Болгарії, то вам потрібно прибути в цю країну для здійснення угоди. Зверніть увагу, що покупка для будинку з ділянкою для нерезидентів Євросоюзу на фізичну особу заборонена. Спочатку ви можете подивитися нерухомість в Болгарії, наприклад, тут. Після того як ви визначитеся з вибором, вам потрібно буде внести заставу. При цьому буде підписаний договір про внесення броні на нерухомість, в якому прописуються всі умови майбутньої угоди.

Підготовка документів

Починається етап підготовки продавцем документів, необхідних для купівлі, який триває від одного до двох місяців.

У цій час, продавцю необхідно підготувати такий пакет документів:

— Кадастрова виписка;

— Посвідчення про оціночну вартість (видається, тільки якщо за майном не бути жодних боргів);

— Декларація про сімейний стан;

— Нотаріальний акт продавця;

— Свідоцтво про відсутність боргів по сплаті податків.

З документів для іноземного покупця достатньо надати закордонний паспорт.

Проведення угоди

процедура покупки нерухомості в болгарииСделка проводиться в заздалегідь обумовлений день при обов’язковій присутності нотаріуса, покупця і продавця. Також згідно із законами Болгарії операція може бути здійснена і без присутності покупця, тобто дистанційно. Для цього необхідно написати нотаріально завірену довіреність на ім’я особи, яка буде порадити при підписанні договору. Підписується договір, і на користь продавця сплачується інша частина суми. Нотаріус підтверджує здійснення угоди і вносить необхідні дані до реєстру нерухомості. Покупець отримує на руки нотаріальний акт про купівлю нерухомості.

Реєстрація

Нерухомість повинна бути зареєстрована в Болгарській статистики (протягом 7 днів після покупки), Податкової інспекції (протягом 2 місяців), а також у Кадастрової службі.

Зверніть увагу, за законами Болгарії купувати приватні будинки з земельною ділянкою як фізична особа можуть тільки резиденти країни та країн Євросоюзу. Росіянам же в цьому випадку буде потрібно послуга з відкриття юридичної особи в Болгарії.