Як вибрати якісну металочерепицю

6-28-2017

Одним з найпоширеніших покрівельних матеріалів є металочерепиця, завдяки своїй міцності, довговічності, прекрасного естетичного вигляду і невисокою ціною. Виробляється даний будівельний матеріал методом нанесення шару фосфатного на оцинковану сталь, який буде гарантувати захист надалі від корозії. Хочу запропонувати  купить металлочерепица

Потім для забезпечення зчеплення з полімерним покриттям цей фосфатний шар покривається грунтовкою. Лицьова поверхня зазвичай покривається кольоровим полімерним покриттям, а тильна сторона захищається шаром лаку.

Перед тим, як вибрати металочерепицю, необхідно розібратися в основних параметрах цього матеріалу, які можуть впливати на термін її служби, такі як:

ступінь оцинковки (стандарт дорівнює 275 гр/м2);
товщина матеріалу (мінімум 0, 5 мм);
полімерне покриття;
наявність додаткових добавок.
При виборі даного матеріалу головним критерієм оцінки повинна служити його вартість, чим вона нижче, тим меншу товщину має цей метал, значить, він легко може бути схильний до деформації; а також це говорить про зменшення ступеня оцинковки.

Якщо дане покрівельне покриття внесені додаткові добавки у вигляді алюмінію, то це виріб буде сильніше захищено від атмосферних явищ та від корозії.

Покриття металочерепиці

В даний час на будівельному ринку зустрічається металочерепиця, має наступні полімерні покриття:

поліестер (найпопулярніший), товщина його становить 25 мкм, підходить до різних кліматичних умов;
матовий його аналог, з товщиною покриття 35 мкм, має стійкість кольору і механічну міцність;
поливинилфторидовое покриття, має товщину 27 мкм, в склад входить акрил, стійкий до УФ-випромінювання;
пурал на основі поліуретану, стійкий до перепадів температури і корозії;
пластизол — найтовстіше і дороге покриття, стійке до будь агресивному середовищі.
Вибір форми і кольору даної продукції — це індивідуальний підхід, але тут слід враховувати деякі рекомендації. Будь-які кольори з часом трохи вицвітають, тільки якісний матеріал вицвітає рівномірно, а низькосортний — плямами. Причому більшого ефекту схильні до вицвітання темні тони. Найпопулярнішими кольорами є шоколадно-коричневий і темно-червоний. Причому термін зберігання матеріалу становить 45 днів, тільки в заводській упаковці.

В якості покрівельного покриття для даху даний матеріал найбільш привабливий завдяки широкому асортименту продукції, тривалого терміну служби, швидкості монтажу і демократичною вартістю.