Як вибрати вентилятор

10-15-2020

 

Рятуватися від літньої спеки можна по-різному: встановити кондиціонер або купити вентилятор. Другий варіант більш привабливим за ціною, легкості установки, компактності і високої мобільності. Поговоримо про те, як правильно вибрати вентилятор для будинку.  Також хочемо порекомендувати вибрати найкращий    радіальний вентилятор  на сайті по найкращим цінам.

види вентиляторів

На ринку представлені різні моделі побутових вентиляторів:

  • Підлогові. Найчастіше оснащені регульованою по висоті ніжкою і можливістю нахилу корпусу. Повітряний удар досягає 15 метрів.
  • Настільні. Як випливає з назви, встановлюються на стіл або іншу горизонтальну поверхню верхнього рівня, наприклад на підвіконня. Можуть бути як з лопатями, так і без них. Як правило, мають регулювання нахилу. Такі моделі забезпечують обдув поблизу столу і підходять як для дому, так і для офісу.
  • Колонні. Незважаючи на те, що вони встановлюються на підлогу, їх виділяють в окрему категорію через особливості конструкції. Такі моделі являють собою високу колону і не мають лопатей.

Важливий параметр, на який варто звернути увагу при виборі пристрою — потужність. За цим критерієм вентилятори можна умовно розділити на групи:

  • зниженою потужності — до 30 Вт (зазвичай це настільні моделі);
  • середньої потужності — від 31 до 50 Вт;
  • високої потужності — від 51 до 100 Вт;
  • надпотужні — більше 100 Вт.

Для побутового вентилятора досить середньої потужності. Варто врахувати, що чим вище потужність пристрою, тим сильніше потік повітря, вище рівень шуму і більше споживання енергії.

Рекомендуємо вибирати моделі з керуванням швидкістю потоку. Середнє число швидкостей — 2-4, але є і моделі з великим числом варіантів для вибору. Наприклад, вентилятор BORK P506 оснащений 12-ю швидкостями, а у колонного вентилятора BORK P602 передбачено 24 швидкості.

Корисні опції

Сучасні моделі, крім управління швидкістю потоку повітря, доповнюються іншими функціями. Більшість з них роблять експлуатацію приладу більш ефективної і комфортної.

Вентилятори можуть мати функцію 3D-обертання — можливість повороту і у вертикальній, і в горизонтальній площині. Така система обдуву забезпечує рівномірну циркуляцію повітря і створення максимально комфортного мікроклімату. Відмінний приклад вентилятора з такою функцією — модель BORK P506.

Багато моделей комплектуються пультом дистанційного керування. Управління на корпусі може бути механічним або електронним. Останні новинки оснащені сенсорними панелями управління, наприклад вентилятор BORK P604

Якщо ви любите багатофункціональну техніку, варто звернути увагу на колонні поворотні вентилятори BORK. Вони не тільки забезпечують рівномірний провітрювання приміщення, але ще працюють як LED-лампа з трьома режимами інтенсивності і оснащені функцією ароматизації кімнати. Серед них представлена унікальна модель P602, яка також може працювати від акумулятора до 10 годин.

Важливий момент — наявність нічного режиму. Допустимий рівень шуму в квартирі в нічні години — 30 дБ. Пристрої з режимом Sleep, наприклад вентилятори P506 і P604, працюють, не порушуючи ваш спокійний сон.