Як вибрати електричну теплу підлогу

6-16-2017

У себе вдома ми намагаємося створити теплу обстановку – в прямому і переносному сенсі цього слова. Підтримувати оптимальну температуру в квартирі нам допомагає центральне опалення. Проте нерідко доводиться замислюватися про альтернативні джерела тепла. Одним із сучасних і надійних способів обігріву приміщення є система тепла підлога. Вона добре зарекомендувала себе і має ряд переваг:

Пропоную купити Тёплый пол Devi

Рівномірний нагрів всього приміщення. Радіатори, розташовані під вікном, не здатні підтримувати однакову температуру різних ділянок кімнати. Тепла підлога рівномірно прогріває всю площу, на якій він встановлений.
Низька температура нагрівального елемента. На відміну від радіаторів, температура яких досягає 70 градусів, у даного виду опалення вона становить 26-30 градусів.
Автономність від служб ЖКГ.
Можливість регулювати температуру. При необхідності ви зможете підвищити або знизити температуру до бажаного показника.
Візуально не видно. Про те, що у квартирі встановлений тепла підлога буде нагадувати лише терморегулятор на стіні.
Легка установка. Можливість ремонту. Монтаж під силу здійснити навіть новачкові, він не вимагає спеціальної підготовки і інструментів.
Згідно з історичними дослідженнями, технологією облаштування теплої підлоги застосовувалися ще в часи Римської імперії. Джерелом тепла служили гарячі гази від спалювання дров, які по системах труб і каналів розподілялися під підлогою і обігрівали приміщення.

Різновиди
Електричний тепла підлога буває декількох видів. Розрізняються вони за типом нагрівального елемента, способом монтажу і ціною.

Плівкова інфрачервона підлога
Плівкова тепла підлога
Плівкова тепла підлога прости зручний у монтажі

Являє собою інфрачервону плівку, виготовлену з спеціальної технології, товщиною близько 1 мм З монтажем впорається навіть непрофесіонал. Плівка просто укладається під підлогове покриття. Не вимагає цементної стяжки і особливого закріплення на поверхні. Це дозволяє значною мірою прискорити ремонтні роботи.

Укладання здійснюється під такі покриття як ламінат, паркет і лінолеум. Під плитку таку підлогу можна класти, але фахівці не рекомендують цього робити.

Переваги:

Дуже швидко нагрівається, рівномірно розподіляє тепло, має високу теплопровідність.
Економить електроенергію на 20% більше, ніж кабельний підлогу.
Дуже легкий у монтажі, його можна встановити всього за кілька годин. При необхідності також швидко зібрати і укласти в новому місці.
Електричні контакти розташовані так, що навіть якщо один з ділянок вийде з ладу, то помітних втрат тепла не буде.
Така підлога безпечний у використанні – він не б’є струмом, не перемерзає, не горить.
Недоліки (вони теж є):

Досить важко підключити електрику.
Необхідно як слід вирівняти підлогу і тільки після цього стелити плівку, щоб не пошкодити контакти.