Як вибрати телекомунікаційну шафу

9-4-2017

Незважаючи на всю простоту конструкції, вибрати зважаючи на всю простоту конструкції, вибрати телекомунікаційна шафа не надто просто. При підборі цього устаткування керуються багатьма його особливостями. Для початку визначимо, що таке телекомунікаційна шафа. По суті, це металева «коробка» певного розміру, в якій зосереджено кабельне або бездротове мережеве обладнання, сервери, ДБЖ. Рекомендую купить шкаф телекоммуникационный настенный на itprom.ru за доступною цііною

Місцезнаходження шафи
Для початку потрібно вирішити, де буде розташований шафа. Якщо компанія велика і може дозволити собі окреме приміщення для подібного обладнання, то вибирати його за зовнішнім виглядом недоцільно. А ось якщо телекомунікаційна шафа буде частиною офісного інтер’єру, то має сенс оцінити і підібрати його за зовнішнім виглядом.

Матеріал виготовлення
Все що випускаються монтажні шафи прямокутної форми, мають стандартні розміри, як правило, виконані зі сталі. У деяких моделях може бути присутнім алюмінієві елементи каркаса, які допомагають знизити вагу конструкції. Для певного роду приміщень (лікувальних, фармацевтичних) телекомунікаційні шафи виготовляються з нержавіючої сталі і відрізняються за вартістю в більшу сторону, але специфічність умов використання це повністю виправдовує.

Настінні або підлогові?
Крім популярних підлогових шаф існують і настінні. Вони користуються популярністю при розміщенні малих мереж. Напевно багато хто помічав у себе в під’їздах подібні конструкції – їх часто використовують телекомунікаційні компанії для розміщення свого обладнання.
Збірний або стаціонарний?
Цей критерії впливає на вартість транспортування і зберігання, особливо при великих розмірах телекомунікаційних шаф. Мінус подібної конструкції – тимчасові витрати на складання та, що представляється найбільш важливим, зниження міцності в порівнянні з цільними.
Розбірні шафи поділяються на рамні та корпусні, які примітні тим, що чим вище жорсткість корпусу, тим міцніше шафа, оскільки саме корпус виступає в ролі несучої конструкції.
Телекомунікаційні шафи великих розмірів повинні бути підготовлені до підтримки кабельних систем стандартів нового покоління.
Телекомунікаційні шафи стандартизовані. До єдиним наведено їх зовнішні і внутрішні габарити. В основному користуються популярністю 19 дюймові конструкції, що відповідають європейському стандарту 297 і ГОСТу 28601.2-90. Базовою одиницею вимірювання є дюйм. Ще використовується термін «Unit», що означає в даному випадку кратні 1,75 дюйма посадочні розміри в шафах.