Як вибрати телефон в подарунок

5-6-2017

Без мобільного телефону сьогодні не обходяться навіть діти. Це дуже зручний засіб зв’язку давно міцно закріпилося в нашому житті. Телефон – це прекрасний подарунок. З цим ніхто не стане сперечатися. Але як вибрати подарунок правильно і не прогадати? Хочу запропонувати Вам сервісний центр https://service-iphone.com.ua

Телефон для жінок

Жінки у виборі пристроїв і пристосувань часто слідують моді, більше звертають увагу на дизайн, а про функціональні можливості найчастіше майже не думають.

Якщо ви підозрюєте, що жінка, якій ви збираєтеся зробити подарунок, не є винятком з цього правила не потрібно намагатися купити дуже дорогу функціональну модель – все одно через пару місяців зміниться гардероб, смак, мода. . Вибирайте пристрій з потужним акумулятором, жінки часто забувають його заряджати. Можна навіть купити запасний акумулятор. Добре б, щоб була хороша камера (дівчата так люблять фотографуватися!), плеєр і, звичайно, вихід в інтернет. До телефону придбайте стильні навушники, красивий чохол, карту пам’яті. Дівчина обов’язково порадіє стильним аксесуарам, які зараз випускаються у великому асортименті.

Смартфон для чоловіків

Чоловіки в першу чергу звертають увагу на набір функціональних можливостей, а потім вже на дизайн і відповідність моді.

Вибираючи смартфон для чоловіка, передбачте, щоб у ньому був вихід в інтернет, вай-фай, хороша камера і програвач, що підтримує популярні формати. Вибирайте зручну і зрозумілу операційну систему. Андроїд – це, мабуть, кращий варіант. Вона має дуже дружній інтерфейс, безліч додатків і ігор на будь-який смак.

Що стосується дизайну, практика показує, що чоловіки найбільше тяжіють до чорного та сірого кольору, а також кольором металік. Строго прямокутна форма – найбільш бажана. Чоловіки найбільше люблять моноблочні виконання. Більшість сьогодні віддають перевагу сенсорних екранів, але краще уточнити цей момент.

В якості аксесуарів придбайте бездротову гарнітуру, солідну карту пам’яті, потужні навушники.

Телефон для дитини

Телефон для дитини повинен бути недорогим. Адже велика ймовірність, що він випадково розіб’є його або втратить. Крім того телефон має бути зрозумілим. Не забувайте, що його користувач – дитина, навіть не дивлячись на те, що діти зараз дуже просунуті в комп’ютерних технологіях.

Краще вибирайте телефон з ємною батареєю, дитина може забувати ставити його на підзарядку. Переважніше моделі з великим екраном, з яскравим, але не дуже яскравим дисплеєм.