ЯК ВИБРАТИ РОЗСУВНІ ДВЕРІ

4-18-2018

Розсувні скляні двері стають все популярнішими – їх встановлюють у звичайних міських квартирах і приватних будинках, оскільки вони елегантні і мають дорогий вид при хороших міцнісних і експлуатаційних характеристиках. Вибір таких дверей залежить від різних критеріїв – так, при обмеженому бюджеті, пріоритет слід віддати більш простої конструкції, тоді як при наявності коштів можна спокійно купувати хитромудрі двері з різними візуальними «спецефектами». Пропоную вибрати розсувні двері на сайті https://holz.ua/dveri/mezhkomnatnye/razdvizhnye/

Крім візуальних переваг, дані конструкції мають ще ряд переваг порівняно з іншими видами скляних дверей. Приміром, вони монтуються без встановлення нижньої направляючої, в результаті чого поверхня підлоги залишається абсолютно рівною, а також економлять максимальну кількість корисної площі за рахунок можливості придвигания меблів впритул до дверної коробки. При цьому небезпека випадкового розбивання стулок дверей повністю відсутня, оскільки вони не відкриваються в сторону меблів. Скляні розсувні двері забезпечують достатню звукоізоляцію приміщення, а конструкції, виготовлені з матованого скла, дозволяють візуально ізолювати приміщення від небажаних поглядів.

В першу чергу, слід звертати особливу увагу на дизайн скляних розсувних дверей – він повинен підходити до решти інтер’єру приміщення. Для міських квартир найчастіше набувають одностулкові конструкції, скляне полотно яких підбирається за розміром дверного отвору і при відкритті дверей ховається в спеціально відведену для цього нішу або переміщається уздовж стіни. Для установки двостулкових розсувних конструкцій потрібно вільне місце по обидві сторони дверного отвору (уздовж стіни). Крім цього, тип таких дверей також потрібно вибирати з урахуванням параметрів кімнати, де планується їх встановлення, щоб згодом не довелося перевстановлювати конструкцію або змінювати її на більш підходящий варіант.

Що стосується скла, використовуваного для виготовлення розсувних дверей, то воно неодмінно має бути триплексом або загартованим для безпечної експлуатації. При пошкодженні такі скла не розлітаються на травмонебезпечні осколки, а залишаються на полімерній плівці, яка надійно утримує розбите скло в межах конструкції. Фурнітура також повинна бути максимально якісною, щоб витримувати вагу скляних дверей і підкреслювати її гармонійну красу. Оскільки конструкції зі скла неможливо підігнати під дверний проріз після покупки, необхідно перевірити правильність вимірів отвору перед замовленням вироби і етапу монтажних робіт.

Встановлювати розсувні скляні двері можна в будь-якому приміщенні квартири – вони чудово будуть виглядати в вітальні, спальні, дитячої кімнати або кухні, тоді як у приватному будинку їх можна використовувати ще й для домашньої сауни. Декорування даних конструкцій зазвичай виконується у відповідності з інтер’єром приміщення: їх можна повністю тонувати стильним сірим або коричневим кольором, доповнивши золотий, хромованою або бронзовою фурнітурою. Такі дизайнерські рішення є найбільш елегантними і респектабельними – при цьому розсувні двері з пофарбованого/незабарвленого скла можуть бути як матовим, так і прозорими. При бажанні можна замовити частково пофарбовану конструкцію, а також двері з малюнком, який нанесений шляхом піскоструминної обробки або хімічного травлення. Не менш популярним є оформлення скляних розсувних дверей за допомогою повнокольорового друку фотографій через інтернет, що дозволяє створити ефект акварельного живопису, фотографії і так далі.