ЯК ВИБРАТИ РОЛЕТИ

6-15-2019

Існує безліч охоронних засобів і систем, які покликані захистити квартиру, будинок, прилеглу територію від несанкціонованого проникнення.

Для захисту вікон і дверей, в’їздів на територію, дуже часто застосовуються ролети. На що звернути увагу при виборі ролет?
Хочемо порекомендувати вибрати https://www.rollo.lviv.ua/vm/rolety-den-nich

Надійність
Важливо, щоб ролети захищали приміщення або територію від незаконного проникнення. Тому варто звернути увагу на варіанти з потайними кріпленнями саморізів (це практично зведе вірогідність демонтажу конструкції зловмисниками до нуля).

Важливо, щоб профілі рольставней і рольворот були зроблені з якісної міцної сталі. Якщо територія потребує посиленого захисту, варто звернути увагу на вироби, виготовлені з екструдованих профілів. Вони відрізняються збільшеною товщиною стінок, і, відповідно, мають підвищену міцність, стійкістю до механічних впливів. З них найчастіше виготовляють ворота.

Також варто поцікавитися вітростійкістю конструкції. Виріб, яке відноситься до 4 класу, здатне витримати вплив вітру швидкістю до 28 м/с. Якщо в місцевості, в якій планується установка ролетів, нерідкі поривчасті вітри та буревії, не варто купувати вироби 1-2 класу – навряд чи вони витримають натиск стихії.

Матеріал
Вибирати матеріал виробу варто, орієнтуючись на функції ролет. Якщо потрібна підвищений захист, то, безсумнівно, краще віддати перевагу металевим ролетам. Найбільш міцні і важкі з них – зі сталі. Більш легкі і менш міцні-з алюмінію.

Іноді ролети використовуються не стільки в захисних, скільки в декоративних цілях. У цьому випадку можна звернути увагу на ролети, виконані з дерева – вони виглядають дуже привабливо, надійно захищають вікна від цікавих очей, а також від впливу несприятливих факторів середовища: дощу і яскравого сонця.

Тип захисного короба
Виробники пропонують вбудований і накладної короб. Вбудований короб зазвичай монтують в отвір, зроблений біля вікон і дверей заздалегідь. Ролети з накладними коробом можна встановити практично куди завгодно, використовувати як у зовнішній, так і у внутрішній обробці будівлі. Причому можна підібрати короба різної форми.