Як вибрати системи автоматичного поливу

6-21-2018

Вибираючи професійне зрошувальне обладнання, ми віддали перевагу провідним виробникам, надійність яких доведена оцінками споживачів з усього світу. Оскільки кожна система проектується індивідуально під особливості ландшафту і потреби ділянки, в основу наших послуг закладено 4 пропозиції, які враховують можливості та потреби і власника заміського будинку, і гольф-клубу. Рекомендую замовити автополив газона на сайті по ландшафтные работы Киев

Системи автополиву являють собою цілий комплекс пристроїв, які дуже складні з технологічної точки зору. Однак вони забезпечать вам величезну свободу у догляді за територією. Ви також можете звернутися до послуг наших фахівців для проектування схеми і монтажу обладнання. На всі види робіт діє гарантія терміном до двох років.

Серед наших клієнтів як власники заміських будинків і дач, які не бажають залежати від своїх газонів, садів і городів; так і власники гольф-клубів, футбольних полів, тепличних комплексів та інших великих об’єктів — для них зрошення не стільки питання естетики, скільки основа всього бізнесу. На жаль, кліматичні умови Росії не щадять ні тих, ні інших: повноцінний догляд за ділянкою зводиться або до постійної роботи, або до автоматизації. І на користь другого варіанту аргументів значно більше.

Чому автоматичний полив вигідніше ручного
Напрошується очевидний висновок про зв’язок часу і грошей, що, звичайно, незаперечно. Професійне обладнання автоматично дозує воду, тому ви економите на ресурсах. Однак вигода зрошувальних систем значною мірою проявляється в перспективі.

автоматичне орошениеНа футбольному полі
Жодна поважаюча себе команда не буде грати на газоні сумнівної якості: на ньому неминуче знижується динаміка гри і різко зростає ризик травми. Особливо проблематично для стадіонів тримати марку в міжсезоння, за що російські поля отримали прізвисько «городи». Тільки покупка професійної системи автополиву і грамотний монтаж відкриють дорогу до першого дивізіону та гідного прибутку.

На гольф-полях
Синонімом гольфу давно стало умиротворення, яке відчувають гравці. Однак подарувати це почуття клієнтам клубу неможливо, якщо галявини залишають бажати кращого. Оптимально підібрана система зрошення цілодобово виконує задану програму, розподіляючи вологу по всій ділянці і забезпечуючи чудову якість гри на газоні з рівномірною густотою трави.

В тепличних комплексах та сільськогосподарських угіддях
Крім значної економії на обслуговуючому персоналі системи автополиву забезпечують максимально можливу врожайність за рахунок створення близьких до ідеалу умов розвитку рослин.

У благоустрої територій
Сьогодні багато власників приватних будинків відмовляються від грядок на користь ландшафтного дизайну. Основу такого екстер’єру становить ідеально рівний зелений газон — на ньому, як на полотні, розташовуються інші насадження, що утворюють єдину живу композицію. Далеко не кожен житель котеджу має достатньо часу для догляду за галявиною, в той час як з системою зрошення можна і зовсім забути про цю роботу і сміливо відправитися в подорож на місяць. Програма автополиву «догляне за вашою ділянкою і збереже його в належному вигляді на заздрість сусідам.