Як вибрати пильні диски по дереву

8-29-2017

Сучасні столяри максимально використовують електричне обладнання, що значно полегшує роботу. Пильні диски допомагають обробляти дошки, різати плити ДВП та ДСП. На будівництвах, присадибних ділянках, ремонтуючи квартири, пила завжди буде завантажена роботою. Комплектуючі до цього обладнання завжди затребувані.Рекомендую купити диск пильный

Як правильно вибирати диск по дереву.

Асортимент пильних дисків
Економлячи на покупці, варто подумати про ефективність роботи, неякісний диск може сприяти перегріву двигуна пили. Позначиться на якості обробки деревини. Продаються на ринках змінні комплекти безсумнівно дешевше фірмових. Різниця полягає в тому, що ринкові торговці не можуть пояснити особливості роботи з конкретним диском. Зайшовши в магазин, можна розраховувати на кваліфікований розмова з фахівцем, який прекрасно розбирається в товарі, що знаходиться на полицях. Тут нададуть барвисті каталоги з докладними технічними характеристиками кожного пильного диска.

Характеристики дисків по дереву
Диски діляться на два типи: монолітні, виготовляються і виробляються з одного виду металу, і твердосплавні, в таких дисках до кінчиків зубів припаюються спеціальні пластини виготовляються з особливо міцних сплавів. Головним плюсом монолітного диска є можливість його багаторазового переточування, що може робити будь-майстер. Порівняно недорогі з великою кількістю робочих зубів вони чудово пиляють будь вигляд деревини. Диски з напайками коштують значно більше, при цьому їх термін експлуатації до переточування помітно більше. Нагострити таку пилку без спеціального обладнання неможливо. Великим плюсом такого комплекту є чистота розпилу, вони використовуються при сопілці ламінату, твердих порід деревини. Твердосплавні диски швидко окупаються, подібний інструмент прагнуть використовувати в роботі всі кваліфіковані майстри, які працюють з деревиною.
Пиляльний диск, особливості використання.
Вибираючи диск пилки, необхідно чітко розуміти, з якого роду матеріалом йому доведеться мати справу. Не можна пиляти різні матеріали одним диском. Неправильне використання призведе до перегріву не тільки диска, але і мотора пилки, що неминуче призведе до виходу з ладу інструменту. При сильному терті об стінки матеріалу диск може згоріти. Для запобігання перегріванню на них часто робляться теплові компенсатори у вигляді довгих прорізів шириною один два міліметри з круглими отворами на кінці. У дорогих фірмових дисках такі отвори заправляються міддю для зменшення вібрації та кращої тепловіддачі. Подібні прорізи з різною конфігурацією допомагають знизити радіальну навантаження, знижують рівень шуму при великих оборотах.