Як вибрати нерухомість

10-20-2017

Людина, у якого з’явилося пристрасне бажання стати власником нерухомості в Туреччині, може опинитися в досить скрутному становищі. Але не подумайте, що складнощі виникнуть з підготовкою необхідних документів і з місцевою бюрократією. пропоную перейти на сайт http://realtykr.dp.ua та почитати як вибрати нерухомість

Як раз з цим у Туреччині все більш-менш в порядку. Турецькі власті самі зацікавлені в тому, щоб іноземці скуповували місцеву нерухомість. Тому-то і не створюють додаткових проблем для іноземних покупців. Основна складність при купівлі нерухомості полягає в більш прозаичном понятті. І це поняття — свобода вибору. Адже вибір на ринку турецької нерухомості надзвичайно широкий.

Будівництво житлової нерухомості в Туреччині переживає справжній бум. Місцеві інвестори готові вкладати величезні суми в розвиток даного сектора. Іноземні інвестори, серед яких є і російські компанії, намагаються в цьому плані не відставати. Зараз є навіть особливий напрям у турецькій будівельній сфері, яке орієнтується на будівництві нерухомості для іноземців.

Перш, ніж зробити покупку, потенційному покупцеві потрібно визначитися на тему того, як він цю нерухомість буде використовувати. Тут існує відразу три варіант: для постійного проживання, для проживання час від часу і для здачі в оренду.

Якщо говорити про купівлю житла для постійного проживання, то тут потрібно виходити з особистих потреб і матеріальних можливостей. Комусь подобаються приватні будинки, комусь простіше жити в квартирі. Однак перед оформленням покупки вподобаного об’єкта нерухомості, треба цей самий об’єкт ретельно вивчити. Необхідно точно знати, наскільки комфортно буде проживання в різний час року, які комунальні платежі, уточнити особливості місцевої інфраструктури. В іншому випадку можна просто-напросто «купити кота в мішку».

Купівля нерухомості в Туреччині для подальшої здачі в оренду є досить далекоглядним вчинком. Попит на орендовану нерухомість досить великий. Особливо в розпал курортного сезону, який у Туреччині йде три чверті року.

Але тут є одна особливість, справа в тому, що кількість пропонованих квартир кілька перевершує потреби наймачів. А ось вілл і приватних будинків не вистачає. Тим більше, здавання в найм приватного будинку принесе значно більше прибутку, ніж здача квартири. Якщо придбати віллу в районі, який користується успіхом у туристів, то можна не сумніватися в тому, що на цю віллу буде попит. Поетом придбання будинку в приватному секторі є досить вигідним вкладенням коштів. Однак тут треба пам’ятати про те, що приватний будинок потребує додаткових витрат в обслуговуванні. Тому все потрібно зважити й ретельно проаналізувати.