Як вибрати надійного забудовника?

1-18-2017

logo-01
Купити квартиру в новобудові міста Смоленська легко для знаючої людини і складно для того, хто робить це вперше, розберемося з чим пов’язана легкість і складність покупки квартири в новобудові. Легко, хоча б тому, що кількість пропозицій, на сьогоднішній день, істотно перевищує попит, а складно – через необхідність враховувати величезну кількість деталей у процесі підрахунку вигоди від інвестування в дану форму нерухомості. Напевно, всі погодяться з тим фактом, що придбання квартири в новобудові — це певний ризик. Але, як і в будь-якому ризиковому справі, існують певні способи мінімізації ризику. Хочу порекомендувати вам надійного забудовника, компанію «Інтергал-Буд» tradicia.kiev.ua/ua/complex/developer/

В першу чергу, завжди перевіряйте забудовника. Почніть перевірку з реєстру проблемних девелоперів. Адміністрація Смоленської області ще кілька років тому подбало про створення такого списку. Відсутність назви компанії у «чорному списку» — має стати першим кроком на шляху до довіри даного забудовнику. Першим, але далеко не єдиним.

Частина забудовників, зараз відчуває серйозні фінансові проблеми, внаслідок яких, терміни здачі їх об’єктів серйозно затягуються. Навіть якщо компанія-забудовник не намагається обдурити своїх клієнтів, самим клієнтам від цього не легше, адже питання заселення в новий будинок знаходиться в підвішеному положенні. Саме тому, перевіряти компанію-забудовника необхідно самостійно. Повірте, у вас не займе дуже багато часу пошукати інформацію про зданих в Смоленську об’єктах і відгуки про якість проведених робіт.