Як вибрати м’які вікна ПВХ

4-23-2020

Прозорі вікна з ПВХ — це надійний і відносно бюджетний елемент, який допомагає захистити гостей або власників від вітру, дощу, граду або будь-яких інших несприятливих погодних умов. З ними клієнти вуличного кафе або власники приватного котеджу можуть насолоджуватися мальовничою порою року і свіжим повітрям, але при цьому не страждати від протягів і опадів. Рекомендуємо https://pvh-shtory.com.ua/blog/212-vidyi-myagkih-okon-i-sposobyi-ih-krepleniya.html

Переваги м’яких вікон ПВХ
Захист-укриття від вітру, дощу, снігу, пилу і вуличних тварин;

Безпека-м’які вікна не б’ються, а значить не можна і поранитися;

Комфорт — добре пропускають природне світло і тепло;

Витривалість-витримують температурні умови від -30 до + 70С;

Довговічність-термін служби виробів не менше 7 років.

Матеріал стійкий на розрив і розтягнення, виконує всі функції скла, але при цьому безпечний і має демократичний цінник.

Варіанти вікон
Залежно від вимог і потреб замовника, ми встановлюємо прозорі вікна будь-якого формату. Це можуть бути як стаціонарні стіни з можливістю відкривання деяких або кожного отвору. Секція, яка відкривається може згортатися вгору, відкриватися за допомогою блискавки або відкриватися іншим актуальним способом зручним для клієнта.

Також виготовляємо варіанти стін, які монтуються тільки на сезон холодів, а потім без труднощів знімаються.

Термін виготовлення складної конструкції становить 10-14 днів.

Варіанти монтажу
Найпопулярніші типи кріплення — це установка на скобу або на блискавку.

Всю фурнітуру ми кріпимо на подвійний шар непрозорого ПВХ щільністю 650 г/м.кв. це полівінілхлорид підвищеної міцності з кордом, який помітно покращує експлуатаційні характеристики виробів і додає їм довговічності.

Рекомендації по експлуатації виробів ПВХ
Підготовка до холодного сезону. Розкрутіть прозорий виріб при температурі вище +15 бажано в безвітряний сонячний день, щоб полотно кілька разів зрівнялося, в кінці дня застебніть фурнітуру. Утримайтеся від скручування вікна при температурі нижче + 5°C. прозорий тентовий Матеріал ПВХ дозволяє експлуатувати вироби від -20 до +70 °C. У цьому діапазоні температур зберігаються його основні характеристики.

Підготовка до теплого сезону або періоду зберігання. Для зберігання необхідно забезпечити рівномірне щільне скручування вироби в рулон. Для чого вкладіть трубу (металеву трубу, дерев’яну палицю або рейку) у відповідний кишеню на виробі, а в разі його відсутності, розмістіть трубу з краю вироби, щільно рівномірно скрутіть виріб в рулон. Рулон зафіксуйте ременями в такому положенні, щоб рулон прозорого вікна не провисав, деформуючись на сонці. Оскільки прозорий тентовий матеріал не має корду (що і забезпечує його прозорість), дуже важливо докласти всіх зусиль для недопущення його деформації.