Як вибрати міжкімнатні двері

12-5-2019

Міжкімнатні двері є важливою складовою інтер’єру. З їх допомогою можна перетворити приміщення. Деякі майстри випускають з уваги той факт, що важливо визначитися з вибором двері задовго до завершення ремонтних робіт. Перед тим як вибрати міжкімнатні двері слід врахувати велику кількість факторів. Про них і піде мова в статті. Рекомендуємо http://www.progress-remont.ru/sovety-klientam/26552-mezhkomnatnye-dveri-kakie-vybrat

Існують основні характеристики, що визначають якість дверей:

Пристрій двері, яка виконана з екологічно безпечних матеріалів. Найкраще цим вимогам відповідає масив.
Забарвлення дверей повинен бути однорідним, без плям, чистим, глибоким, без будь-яких вкраплень. При всьому цьому повинна бути видно структуру дерева. Поверхня дверей повинна бути ідеальною – рівною, гладкою, приємною на дотик, чистою. Якість покриття дверей можна перевірити. Натисніть на лак нігтем. На якісному міцному лаку не залишиться слідів, а дешевий лак м’який – на ньому залишиться вм’ятина.

Бездоганна геометрія. Зони з’єднання решіток, рамок і багетів повинні бути без виступів, перепадів і зазорів.
У комплект повинна входити L-коробка і L-наличник.
Зверніть увагу! Виробники дешевих дверей, сумнівних за якістю, тонують їх, внаслідок чого готові вироби набувають бруднуватий, затьмарений тон. В такому випадку структура дерева не буде видно. Це робиться для приховування дефектів дверного полотна.
Крім вищезазначеного, зверніть увагу ще й на такі елементи:

Притвор повинен входити в конструкцію полотна. Він покращує звукоізоляцію між кімнатами.
Ущільнювач повинен бути м’яким.
Двері з загартованим склом. Такі стекла не розбиваються на гострі осколки.
Різновиди за способом відкриття

Щоб двері максимально відповідали вашим потребам, потрібно вибирати їх і за способом відкриття. За цим критерієм двері можна розділити на 5 видів:

Маятникові/хитні.

Складні/гармошка.
Конюшенний.
Розсувні/купе.
Розстібний.

Якщо вам належить вибрати в квартиру двері, відповідні якому-небудь стилю, то важливо звертати увагу на якість матеріалу, замки і фурнітуру для дверей.

Двері такого типу відкриваються в обидві сторони. Їх зазвичай виготовляють з алюмінію, ДВП, скла і пластику. Найчастіше вони зустрічаються у великих магазинах, супермаркетах, на вокзалах, в громадських організаціях.

Назва дверей-гармошка говорить сама за себе. Ця конструкція складається з панелей, що складаються при відкриванні. Гармошка встановлюється на направляючий рейок, який зазвичай розташований зверху полотна. Деякі моделі оснащені і верхнім і нижнім рейкою. Панелі з’єднані між собою петлями. Пересування по рейці відбувається за рахунок ролика, всередині якого знаходяться підшипники, забезпечують безшумне і м’яке відкривання/закривання дверей.