Як вибрати меблі для дому.

4-27-2018

Як вибрати меблі для дому.
Якщо мова йде про розкладному варіанті – механізм трансформації – важливий момент, від якого безпосередньо залежить довговічність і зовнішній вигляд вашого виробу. Плануєте встановити диван біля стіни? Механізми «Єврокнижка» і «Дельфін» — чудові варіанти. Перший механізм хороший тим, що по суті в ньому нема чому ламатися. Перетворення на спальне місце полягає в тому, що ви просто выкатываете сидіння і опускаєте спинку дивана. Механізм трансформації «Дельфін» хороший тим, що надійний і легкий у щоденному використанні. В результаті такої розкладки дивана ви отримуєте велику рівну поверхню спального місця, яка сприяє повноцінному комфортному сну. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі promebli.ua.
Все, що вам потрібно зробити – викотити платформу з механізмом, а потім ви отримаєте спальне місце. Зручність такого механізму ще і в тому, що ви самі вирішуєте, з якого боку вам буде зручніше – з правої або лівої. Простора кімната дозволить встановити диван з більш складним механізмом «французька розкладачка». Момент, про який треба пам’ятати при виборі останнього механізму – відсутність ніші для білизни, також під час розкладки доведеться прибирати диванні подушки.
В даному варіанті трансформації всі три частини ложа складаються в єдину якоїсь «гармошкою» і утворюється спальне місце. Зазначимо, що диван з механізмом «Французька розкладачка» не призначений для щоденного сну, це скоріше гостьовий варіант. Пропонуємо вам звернути увагу на диван «Arena Gold» — елегантний диван на хромованих ніжках, що володіє м’якими ергономічними формами стане чудовим місцем відпочинку вдень і просторим спальним місцем вночі.