Як вибрати матрац

11-25-2016

Як вибрати матрац

Приймаючи рішення придбати матрац, ми хочемо, щоб ця покупка забезпечила нам відповідний відпочинок, розслаблення і комфорт сну, пропорційний витратам. Тому ми повинні приділити цій покупці певний час і увагу, особливо якщо хочемо придбати дорогу і якісну модель матраца. Пропоную вам високоякісні матрасы купить http://matrasi.macro.ua/, тут величезний асортимент матраців на будь який смак.

Всі ми по-різному спимо,хтось довше,хтось менше, але всім потрібно приблизно близько 7-8 годин, що б прокинувшись, відчути себе бадьорим. Але не тільки, кількість сну, але і його якість в тій чи іншій мірі відбивається на нашому здоров’ї і працездатності. Ви повинні чітко розуміти, що від того, який у вас матрац залежить стан вашого хребта після тривалого часу на ньому.

При виборі матраца не маловажне значення має ваш вагу, відповідно людям з великою вагою, а також людям, що мають проблеми з верхньою частиною хребта, чудово підійдуть жорсткі матраци, особам з маленькою вагою — м’які матраци, а тим, у кого вага середній підійдуть матраци середньої жорсткості.

З чого почати

Насамперед, необхідно визначитися з вимогами, які ми пред’являємо до матраца, а, насамперед, звернути увагу на розміри. Необхідно пам’ятати, що дорослій людині потрібен матрац на 20 см більше його зростання, а рекомендована ширина для одного сплячого — 90 див. Типові розміри, у яких виробляються матраци марки M&K foam: 80?200, 90?200, 100?200, 120?200, 140?200, 160?200, 180?200 і 200?200 див. Особливістю виробництва виробів цієї марки є те, що як і моделі стандартного розміру ми виготовляємо моделі матраців нестандартних розмірів і форм.

Якість використовуваних матеріалів

На комфорт сну значно впливає якість використаних матеріалів: пінополіуретанової пінки, латексу, пружин і тканин. При покупці необхідно попросити пред’явити сертифікати використовуються при виробництві матраца матеріалів. Матрац, виготовлений з компонентів поганої якості, відобразитися на комфорт сну і його тривалості.

При виборі цієї моделі, не варто керуватися лише її зовнішнім виглядом, треба протестувати ще в магазині. На розпакований матрац потрібно прилягти на кілька хвилин (ні в якому разі не сідати, і не упиратися колінами або руками), звернути увагу, як він пристосовується до нашого становища і формі тіла, як ми себе відчуваємо лежачи на ньому, зручно, хотіли б ми спати на такому матраці.

Поверхня матраца повинна бути рівна, еластична настільки, щоб точнісінько прилягати до кожної частини тіла і дозволити нашому хребту залишатися в своєму природному положенні.

Жорсткість матраца — виберіть матрац під себе

Занадто жорсткий матрац не прилягає щільно до нашого тіла, що призводить до затискання кровоносних судин і робить м’язи деформованими і напруженими. Сплячий на такому матраці прокинеться з набряклими частинами тіла, і буде мати проблеми з кровообігом.

В випадку якщо необхідний саме жорсткий матрац, рекомендується пом’якшити його жорсткість з допомогою різних чохлів серії«Exclusive».

Коли ми спимо на занадто м’якому матраці, ми «провалюємося» в нього, а наш хребет неприродно згинається, що в свою чергу призведе до болів в спині і хребті. Тому дуже важливо підібрати матрац, що відповідає нашому ваги та особливостей будови тіла. До найбільш твердим відносяться матраци, містять кокосове волокно. До найбільш м’яким — містять латекс, термоэластичную пінку Visco.

Пружинні і безпружинні матраци

Всі матраци можна розділити на дві групи: пружинні і безпружинні. Є, звичайно, і більш екзотичні матрацні види – надувні або водяні матраци. Однак надувні матраци підходять хіба що для ночівлі несподіваних гостей, а водні – дуже складні в експлуатації, тому у нас є мало поширеним видом. Сказати однозначно, який з матрацних видів – пружинний або безпружинний матрац краще, не можна, і ті, і інші мають свої переваги і недоліки.

Пружинні матраци, складаються з пружинного блоку і кількох різних шарів, також можна розділити на два підвиди. Пружини більш дешевих матраців з’єднані між собою – якщо натиснути на одну пружину, продавятся та сусідні. Така пружинна система називається«боннель» і основною перевагою матраців на її основі є досить доступна ціна.

Кращими, але більш дорогими є матраци, пружинний блок яких складається з незалежних одна від іншої пружин, кожна з них знаходиться в окремому «кишеньці», кишеньки з’єднані в блоки, а блоки, у свою чергу, з’єднані між собою. Натискання на одну пружину не продавлює сусідні – в такому випадку навантаження на матрац розподіляється рівномірно, що дозволяє йому повторювати контури тіла людини.

При виборі пружинного матраца потрібно знати кількість пружин на квадратний метр його площі – чим пружин більше, тим краще матрац буде виконувати свою функцію. Боннелевые матраци повинні мати не менше 120 пружин на 1 м2, стандартним значенням для матраців з незалежними пружинами є 220-260 пружин на 1 м2 Також при виборі пружинного матраца слід поцікавитися, на який максимальний вагу розрахований його пружинний блок.

Безпружинні матраци володіють дуже високим анатомічним ефектом, завдяки чому ці матраци користуються дуже великою популярністю серед покупців.

Але, безсумнівно, безпружинні матраци мають ряд переваг перед пружинними матрацами. Безпружинний матрац, як ніякий інший, підтримує ваше тіло саме в тих ділянках, де це найбільш необхідно. Завдяки цьому ви ніколи не відчуєте болю в спині, шиї і інших ділянках тіла. Безпружинні матраци принесуть вашому організму суцільне розслаблення, ваші м’язи, шия і, звичайно ж, ваш хребет, будуть відчувати себе як ніколи добре.

Ще одним важливим перевагою безпружинних матраців, є той факт, що вони не піддаються коливання. Це можна перевірити за допомогою маленького тесту, сядьте на одні край матраца, а на іншому його кінці, нехай перекидається ваша дитина, і ви не відчуєте зовсім ніяких хитань на своїй стороні. Купивши безпружинний матрац, ви назавжди забудете неприємний звук, видаваний вашим старим пружинним матрацом, адже в новому просто напросто нема чому скрипіти.

Безпружинні матраци виготовляються з натуральних матеріалів, таких, наприклад, як латекс або койра. Натуральні безпружинні матраци ніколи не проміняють на будь-які інші, люди, які негативно сприймають статичну електрику, що накопичилася від впливу зовнішніх магнітних полів. Людям, страждаючим серцево-судинними захворюваннями, прекрасно підійде безпружинний матрац на основі латексу.

Латекс це високоякісний матеріал, який забезпечує матрацу божественно м’який ефект. Латексні матраци відрізняються можливість регулювання жорсткості під різними ділянками вашого тіла, а також завдяки безлічі вентиляційних каналів, забезпечують прекрасну циркуляцію повітря під час сну.

Безпружинні матраци також виробляються і в комбінованому вигляді, де з’єднується латекс з кокосовою койрою. Ці матраци відрізняються підвищеною твердістю, і рекомендуються використовувати в якості дитячих матраців.

На цьому всі переваги безпружинних матраців не закінчуються, також у виробництві таких матраців широко використовується термоэластическая пінка, яка під впливом змін температури нашого тіла, підлаштовується під всі ваші вигини.