Як вибрати ліхтар

11-9-2017

Не секрет, що успіх під час полювання залежить від багатьох речей. І, у категорію таких складових успіху входить не тільки досвідченість і удача самого мисливця, майстерність єгеря (якщо такий є), якість патронів і зброї.. Велику роль грає і допоміжне спорядження, про який ми і хочемо сьогодні поговорити з вами докладніше – воно повинно бути якісним, зручним в процесі експлуатації і надійним.пропоную купить фонарь экотон

Це ж відноситься до ліхтаря, який ви можете використовувати під час полювання. Сьогодні ми пропонуємо вам розглянути такий варіант ліхтаря для полювання, як світлодіодний ліхтар нового покоління – такі моделі прийшли на зміну класичним ліхтарям з лампами розжарювання. Чим зручні такі ліхтарі, і чи справді вони можуть стати вашими помічниками під час полювання? Зміст публікації: Види світлодіодних ліхтарів Особливості підствольних ліхтарів Відео про подствольном ліхтарі: Ліхтар підсвічування Елементи живлення ліхтарів Коментарі Види світлодіодних ліхтарів Сьогодні на ринку освітлювальних приладів представлені десятки варіантів таких світлодіодних ліхтарів різної модифікації, різних розмірів, наборів режимів, і призначення. Так, одна тільки потужність світлового потоку може коливатися у світловому діапазоні від 9 до 730 люменів. Що б не заплутатися у всьому цьому різноманітті ліхтарів, рекомендується максимально точно визначитися з тим, як і для чого ви плануєте використовувати свій ліхтар. Він потрібен лише для підсвічування, або ви плануєте його кріпити подствольно, для того, щоб використовувати під час полювання по перу.

Однак, відразу ж хочеться відзначити — універсальних моделей ліхтарів, на жаль, в природі ще не існує, тому пам’ятайте про це, вибираючи свій ліхтар і будьте готові до того, що якщо ви хочете його застосовувати не тільки для одних цілей, але і для цілого комплексу завдань – одним ліхтарем ви навряд чи обмежитеся. Ну, а в якості підказки в залежності від свого призначення ліхтарі поділяються на такі категорії, як підствольні (їх можна використовувати під час полювання по перу), пошукові (з ними зручно бродити по лісі в пошуках звіра), туристичні (сама назва говорить за себе), утилітарні, тактичні, кишенькові прожектори, ліхтарі для щоденного використання (для використання в лісі під час бодай вони не підходять), налобні ліхтарі (кріпляться на лоб на спеціальному ремені і звільняють ваші руки) і ліхтарі-брелки… Як бачите, вибирати є з чого. І, заплутатися теж є де… повернутися до змісту ↑ Особливості підствольних ліхтарів Так кріпиться підствольний ліхтар — один з варіантів кріплення Оскільки ми з вами — мисливці, і вирушаємо в ліс не на екскурсію, а на полювання, то нас з вами, перш за все, цікавить модель підствольного світлодіодного ліхтаря.

Як вона працює? На що необхідно звертати увагу, вибираючи такий ліхтар? Фахівці рекомендують починати вибір з розмірів, ваги та збалансованості – такий ліхтар повинен бути максимально компактним (прожектор вам точно не підійде), легким і збалансованим. Оптимальне співвідношення діаметра корпусу – 1 дюйм – так ви зможе використовувати стандартні кронштейни для того, щоб прикріпити такий ліхтар під дуло своєї рушниці. Важливо, щоб елементи конструкції такого ліхтаря могли бути працездатними навіть при віддачі 12-го і більшого калібру кулі і падіння на тверду поверхню не виводило з ладу ваш ліхтар. Також, звертайте увагу на можливість фокусування світлового променя – допускається як точковий варіант фокусування (підійде для стрільби на далекі відстані до 70-100 метрів), так і розсіяне варіант фокусування (стрільба на відстані 30-70 метрів). Однак, потужність самого світлового потоку повинна бути, незалежно від варіанту фокусування, однаковою.