Як вибрати квіти

11-29-2018

Как выбрать цветы
Жінкам можна дарувати будь-які квіти. Однак мамі і колезі краще подарувати різні букети. Крім близькості людини, потрібно враховувати вік. Молодим дівчатам краще дарувати ніжні, легкі квіти: троянди, хризантеми, гербери, піони, ромашки. Вибір слід зробити на користь світлих тонів: ніжно-рожевий, білий, кремовий. Жінці середнього віку підійде букет з яскравих насичених кольорів: червоні і жовті тюльпани, бордові троянди, помаранчеві лілії. Троянди, кали, орхідеї, жоржини можна дарувати чоловікам. Головне правило – однотонний колір і невелика кількість.
Токож хочемо вам порекомендувати доставка цветов киев
Дата, до якої приурочений подарунок, зазвичай полегшує вибір. Так, на 8 березня прийнято дарувати тюльпани. Якщо річниця весілля або інша кругла сімейна дата, то троянди. 1 вересня багато школяреві несуть вчителю гладіолуси. На весілля прийнято дарувати квіти світлих відтінків. Ювілей може бути відзначений великою кошиком не дуже яскравих кольорів. На виписку з пологового будинку відтінок букета залежить від статі дитини – якщо дівчинка, то букет в рожевому кольорі, якщо хлопчик, то в блакитному. Для побачення підійде невеликий букет, який не буде заважати дівчині.
Спілкування на «мові» квітів виникло на Сході і поширилося по всьому світу. У більшості випадків трактування вигляд і кольору збігається в багатьох джерелах. Однак значення деяких квітів можна відрізнятися в залежності від країни, релігії, джерела інформації. В такому випадку необхідно переконатися, що повідомлення буде «прочитано» вірно. «Класичні» значень: червона троянда – кохання; ромашки – невинність, чистота; лілії – зацікавленість; гербера – таємна симпатія. Значення має кількість квітів. Сказати про кохання можна величезним дорогим букетом, а можна і всього лише 7 квітами. Про увагу каже 1, 3 означає повагу, а 5 – визнання.
На даному сайті поширюється інформація мережевого видання «Інформаційне агентство PrimaMedia» — свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ № ФС 77 — 53866, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 26 квітня 2013 р. Засновник і видавець ТОВ «Прима Медіа». Адреса засновника, видавця, редакції: 690001, р. Владивосток, вул. Светланская, 83, офіс 308. Тел.
При передруку текстів або іншому використанні текстових матеріалів з цього сайту на інших ресурсах мережі Інтернет гіперпосилання на джерело обов’язкове. Передрук або інше використання текстових матеріалів з цього сайту в друкованих ЗМІ можливо тільки з письмової згоди автора, правовласника. Фотографії, відеоматеріали, інші ілюстрації можуть бути використані тільки з письмової згоди автора (правовласника) та з обов’язковим зазначенням імені автора і джерела запозичення.
Цим, натискаючи кнопку «Підписатися», я згоден на змішану обробку, збирання, використання, зберігання, уточнення, знеособлення, блокування, знищення моїх персональних даних власником Сайту у відповідності з правилами та політикою сайту.