Як вибрати квартиру

1-19-2017

a85f8e570c8282751b6ce269043ad1a6_L

Придбання житлової нерухомості – відповідальний крок, який вимагає чималих витрат сил і часу. Багато покупців віддають перевагу квартирам у нових споруджуваних будинках. Якість їх вище, а підсумкова вартість нижче, ніж на вторинному ринку, хочу порекомендувати вам куплю квартиру в Харькове по вигідним умовам.

Особливості вибору новобудови і квартири
Вам необхідно оцінювати кілька критеріїв, серед яких важливе значення має місце розташування житлового комплексу, технологія, по якій він будується інфраструктура району і якість використовуваних внутрішніх комунікацій.

Місце розташування – основна характеристика, яку оцінюють всі покупці нерухомості. Багатьом хочеться жити в центрі міста. Тут квартири дорожче, ніж на околицях, але в історичних кварталах кипить життя. Саме тут працюють кращі школи для дітей, постійно відкриваються бізнес-центри, де функціонують офіси великих компаній. Якщо ви працюєте в одній з них, то проживаючи в центрі, не доведеться витрачати сили, час і гроші на дорогу. Особливо актуально це при негоді, коли на дорогах виникають пробки.

В історичному центрі Харькова практично немає промислових підприємств. Повітря тут забруднюється лише вихлопними газами, але тут чимало зелених насаджень, що виробляють кисень. Це ще одна перевага покупки нерухомості тут.

На сайті sdelka.kharkov.ua представлена актуальна корисна інформація про комплексі. Поглянувши на фото проекту майбутнього будинку, ви зрозумієте, що це місце створене для людей, що цінують комфорт. Тут прекрасно розвинена внутрішня і зовнішня інфраструктура. Поруч розташовані великі торгово-розважальні центри, всі знакові пам’ятки Північної столиці.

Щоб вибрати конкретну квартиру в новобудові, поспілкуйтеся з представником компанії-забудовника, він розповість, які об’єкти виставлені на продаж, коли будинок начтут експлуатувати.

Переваги покупки житла в новобудові
У нових будинках, побудованих за монолітною технологією, ви не будете чути сусідів за стіною. Тут створені і використовуються прогресивні інженерні мережі, не буде проблем з електрикою, водопроводом, опаленням і каналізацією. Багато покупці нерухомості шукають охоронювані будинку, тому що піклуються про власну безпеку. Такий підхід обґрунтований. Представник будівельної компанії обов’язково розповість вам про інших перевагах нового сучасного РК.