Як вибрати контейнери для транспортування зерна

3-27-2021

  Вироби являють собою універсальні поліпропіленові мішки посиленої конструкції і компактної форми. Також хочемо порекомендувати почитати про транспортировку зерна https://zapcity.io.ua/s2746978/konteynery_dlya_transportirovki_zerna  . Для запобігання намокання деревно-стружкові матеріали іноді додатково поміщають в передбачені вкладиші, особливо коли передбачається довгострокове зберігання на відкритому просторі.

Умови зберігання пелет в бігбегах

Якщо пелети в бігбегах передбачається зберігати в критому приміщенні, де забезпечено хороше провітрювання і відсутні ризики намокання, тоді температурний режим не грає ролі для збереження якості матеріалів. Однак існує одна важлива умова-наявність дерев’яних піддонів, які допомагають уникнути торкання днища упаковки з металевим, цементно-бетонним або земляним підлогою.

При зберіганні опалювальних ресурсів в мішках bigbag на вулиці необхідно дотримуватися ряду простих правил, які вкрай актуальні навесні, влітку і восени:

    • накривати упаковки світло — і водонепроникним матеріалом. Це допоможе уникнути намокання, викликаного сезонними опадами, і руйнування поліпропіленової тканини під прямим впливом ультрафіолету.

6. Складувати пелети в бігбегах необхідно на дерев’яних підставках-піддонах або акуратно складених дошках.

6. Розміщувати товар краще в тіні, в ідеалі – під навісом.

Зими ні упаковка, ні деревно-стружкові гранули не бояться. Вони відмінно витримують критично низькі температури, а також інертні до потрапляння снігу. Однак щоб уникнути наслідків різкого і непередбаченого потепління варто хоча б періодично звільняти наповнені бігбеги від заметів. Оптимальним варіантом буде також помістити наповнену тару в технічні ємності з металу (бункери, баки). Так можна захистити її від агресивного впливу навколишнього середовища і зберігати без шкоди якості продукції протягом усього року.

Особливості застосування пелет

Доцільність використання пелет для опалення приватного будинку, комерційної установи або виробничого приміщення доведена їх енергоефективністю. Витрати на оплату тепла в кілька разів менше, ніж при застосуванні інших видів палива. Одноразова покупка всього обсягу матеріалів на повний опалювальний сезон набагато вигідніше роздрібної.

Однак варто врахувати той факт, що деревно-стружкових гранул потрібно близько 500 кг на кожні 10 м2 площі. Таким чином, на опалення середнього будинку в 120 м2 буде потрібно приблизно 6 тонн продукції. Для них потрібно купити бігбеги в кількості 6-12 штук (в залежності від місткості обраної упаковки). Заздалегідь необхідно продумати місце і умови зберігання майбутньої покупки.

У нашій компанії» бігбег-дв » ціна на бігбеги доступна і приваблива. Ми допоможемо вам вибрати відповідну тару для транспортування і зберігання пелет. Оформити замовлення можна на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Зв’яжіться з ними вже зараз.