Як вибрати кондиціонер

11-13-2017

Ми постійно підвищуємо рівень комфорту в своєму житлі, швидко звикаючи до хорошого. І якщо ще кілька років тому кондиціонер виглядав або розкішшю або примхою, то зараз — це необхідність навіть у нашій середній смузі. Зазвичай замислюються про покупку кондиціонера влітку, навіть якщо воно таке непогожий, як це, зрозуміло, що буде заборонена і прилад знадобиться.Хочу запропонувати купить кондиционер neoclima

На що звернути увагу при покупці кондиціонера? Як зробити правильний вибір з усього різноманіття пропонованих варіантів? Наш матеріал допоможе вам у цьому.
Потужність

Спочатку треба визначитися з ключовим параметром: потужністю приладу. Вона буде залежати від розміру приміщення, а так само від того, на яку сторону виходять вікна (північ або південь, на сонячну сторону або тіньову).
У середньому потужність розраховують так: на один квадратний метр приміщення повинно припадати 100 ватт потужності кондиціонера. При цьому, якщо в приміщенні є джерело тепла (наприклад, плита на кухні), то потужність кондиціонера потрібно збільшувати.
Кондиціонери різної потужності, а так само іншу побутову техніку ви зможете побачити на сайті — http://technoportal.ua/btech.html
Вид кондиціонера

Фахівці кондиціонери поділяють на кілька типів:
віконні (моноблоки)
спліт-системи
підлогові кондиціонери
Моноблок містить в одному корпусі всі діючі елементи кондиціонера, таким чином, він виходить надійніше і дешевше. Такі кондиціонери бувають настінними, але найчастіше їх можна зустріти у віконному варіанті.
Спліт-системи — найпоширеніші кондиціонери, вони складаються з двох блоків: внутрішнього і зовнішнього. Внутрішній може мати будь-яку форму і вибирається в залежності від потреб власника квартири або офісу. Це може бути настінна, стельова, колонна форма.
Підлогові кондиціонери мобільні, це дуже зручно якщо є необхідність переносити прилад з однієї кімнати в іншу. До того ж він не вимагає професійних майстрів-фахівців по установці. Купив, включив, працює. Є й мінуси — конденсат, який накопичується при роботі кондиціонера, доводиться регулярно виливати. Другий мінус — порівняно гучна робота приладу.
Не тільки холод

Це літо доводить: кондиціонер повинен не тільки охолоджувати, але і обігрівати, у разі, якщо така знадобиться. Працювати «на два фронти» здатні спліт-системи. Досі ще збереглося думка про те, що включати кондиціонер на обігрів шкідливо для приладу, а взимку взагалі небезпечно. Зараз ситуація змінилася, виробники йдуть назустріч потребам користувачів. Кондиціонери деяких виробників здатні впевнено працювати навіть при температурі мінус 20. Так, такі прилади обійдуться трохи дорожче, але при наших кліматичних умовах це того варто.