Як вибрати гаражні ворота

9-29-2021

Найперше питання, яке необхідно розглянути-місце розташування гаража. Також хочемо вам порекомендувати відвідати сайт компаниї перед тим як вибрати гаржні ворота на сайті , тут тільки найкращі спеціалісти . Залежно від області застосування — встановлюються ворота в типовій гаражній забудові, в гаражі приватного будинку, на паркінгу або в іншому місці — необхідно враховувати особливості будови, площа приміщення і підбирати для кожного конкретного гаража спеціальний вид воріт.

1 виділяють: секційні, підйомно-поворотні, ролетні, орні, панорамні або промислові. Крім того, ворота для гаража можуть бути з хвірткою, автоматичні, швидкісні, холодні або утеплені і т.д. Найважливіше, що потрібно розуміти: ворота «за стандартом — найгірший з варіантів».

Тим більше що сьогодні на ринку представлений великий вибір готових виробів і є можливість виробництва воріт під замовлення.

На думку більшості експертів, оптимальним варіантом сьогодні є секційні — у всьому світі їх вважають найефективнішою конструкцією гаражних воріт.

Полотно воріт включає горизонтальні секції-сендвіч-панелі. Вони являють собою дві пластини зі сталі товщиною приблизно 0,5 міліметра, всередині їх заповнюють пінополіуретаном. Полотно секційних воріт при відкритті рухається по роликовим напрямних, а велика вага компенсується за рахунок торсіонних пружин або пружин розтягування.

Великою перевагою секційних воріт є механізм відкриття: секційні ворота відкриваються вертикально. У відкритому положенні вони знаходяться під стелею, завдяки чому з’являється багато вільного місця всередині гаража. Крім того, завдяки продуманості конструкції для відкриття або закриття таких воріт не потрібно докладати великих зусиль.

При виборі гаражних воріт також важливо враховувати товщину і якість металу, підгін всіх елементів під час виробництва і монтажу. Збільшити функціональність секційних гаражних воріт можна за рахунок хвіртки, яка буде закриватися на замок. При виборі також варто звернути увагу на можливість обладнання воріт електроприводом, який дозволить відкривати їх дистанційно і забезпечить плавний рух і зупинку воріт, безпеку їх функціонування, надійність закриття і блокування.

Нерідко в приватних будинках гараж зводять у вигляді прибудови. Це «той самий випадок», коли необхідно особливо відповідально підійти до вибору воріт. Їх неправильний вибір може стати проблемою не тільки з точки зору безпеки, але і економії: якщо виявиться, що ворота легко відкриваються, в будинок без праці можуть проникнути непрохані гості, а в прагненні заощадити на матеріалах або утепленні гаражних воріт, можуть виникнути серйозні тепловтрати в будинку.

Оптимальним варіантом для приватного будинку можна назвати утеплені секційні ворота. Їх полотно призначене для опалювальних приміщень і збирається, як уже згадувалося вище, зі спеціальних сендвіч-панелей, які в залежності від потреб можуть відрізнятися по товщині і призначенням. Саме конструкція панелей, а не товщина воріт, є основною тепловою характеристикою. Саме вона характеризує утеплюють показники.

Тому краще вибирати так званий «європейський стандарт», де зовнішній і внутрішній сталеві листи, з’єднуючись, утворюють «місток холоду». У той час як в» російському » варіанті листи не повинні бути з’єднані один з одним.

Серед вибору різних моделей, велике значення для довговічності і герметичності воріт має матеріал ущільнювачів: він повинен бути термостійким — витримувати високі і низькі температури, різкі перепади температур, зберігати еластичність протягом тривалого терміну, не вбирати вологу і не деформуватися. Як вважають експерти, хороші ущільнювачі між панелями складаються з широкого шару енергофлексу — сучасного матеріалу на поліетиленовій основі. Він, крім усього іншого, володіє високими термо і шумоізоляційними властивостями. Енергофлекс вклеюється в пінополіуретан при виробництві панелей, захищає наповнювач від вологи і надійно фіксується на місці, забезпечуючи високу герметичність стиків.

Facebook: позначте, що вам подобається у facebook

Як би парадоксально це не здалося, але естетичність у випадку з гаражними воротами не «каприз». Дуже важливо, щоб якість обробки відповідало всім кліматичним і експлуатаційним вимогам. Покриття буде захищати сталь сендвічпанелей від зовнішніх впливів і корозії, тому не варто економити ні на якості матеріалів, ні на технології його нанесення (все-таки руками пофарбувати «на століття» навряд чи вийде, так само як і «обробити під дерево»).

Ворота, виготовлені з неякісних комплектуючих, взимку можуть покриватися зсередини конденсатом і промерзати, що утворюється на стиках полій поступово буде виводити їх з ладу, а підвищення температур може призводити до деформації панелей, що істотно зменшить термін експлуатації.

Звертайте увагу на стандарти якості, розроблені на основі багаторічного досвіду. У кожній кліматичній та економічній зоні вони відрізняються. Наприклад, в росії це гост 311742003 «ворота металеві» і снип 23022003 «тепловий захист будівель», в європі — норми en 12453 і en 12604.

Замовляйте гаражні ворота перевірених виробників у офіційних постачальників-професійно виконаний монтаж якісних воріт забезпечить безпеку і збереження майна, довгий термін експлуатації і буде багато років радувати естетичним зовнішнім виглядом.

Читайте також:

Контактна інформація+375295100100 + 375445100100гродно, вул.автомобільна, [email protected]: evrodom.grodno

Виберіть необхідні параметри

Тариф еко