Як вибрати електрика

11-12-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати

З поняттям перфоратора і його зовнішнім виглядом знайомі практично всі, проте правильний вибір перфоратора зробити за зовнішнім виглядом досить непросто. Для оптимального вибору необхідно підібрати перфоратор, який буде відповідати вашим вимогам за всіма параметрами.

Параметрів вибору перфоратора кілька. Перший з них-це, природно, ціна. В основному, ціна залежить від призначення перфоратора для професійного або домашнього використання. Професійні перфоратори виконані з більш якісних матеріалів і мають тривалий міжсервісний ресурс роботи. Дану особливість професійного інструменту покупці навряд чи відчують, якщо будуть здійснювати капітальний ремонт в одному будинку або одній квартирі, тому для особистих потреб варто зупинити вибір на побутовому інструменті. Ціна побутових і професійних перфораторів також буде коливатися в своїх сегментах в залежності від нижче наведених параметрів.

 • розташування двигуна перфоратора
 • принцип удару перфоратора
 • потужність перфоратора
 • сила удару перфоратора в джоулях (дж)
 • тип патрона перфоратора
 • функціональні особливості перфоратора
 • тип живлення перфоратора
 • комплектація перфоратора

Розташування двигуна перфоратора

Розташування двигуна є найбільш важливим параметром для зручності використання перфоратора. Всього зустрічається 2 види розташування двигуна-поздовжнє і поперечне.прихильники поперечного розташування двигуна обґрунтовують свою думку тим, що таке розташування робить перфоратор більш надійним через більшу площу охолодження двигуна і великим ресурсом роботи. Також таке розташування вважається більш захищеним від пилу і бруду, яка утворюється в результаті буріння.друга сторона вважає, що поздовжнє розташування двигуна робить перфоратор збалансованим і більш зручним в роботі.

Якщо вам необхідний перфоратор для тривалих безперервних робіт, то варто зупинити вибір на перфораторі з поперечним (вертикальним) розташуванням двигуна. В іншому випадку варто розглянути покупку перфоратора з поздовжнім (горизонтальним) розташуванням двигуна.

Принцип удару перфоратора

Переважна більшість сучасних перфораторів, які знаходяться у вільному продажу, використовують механізм удару, а оскільки перфоратори працюють від електроенергії, то правильніше буде назвати удар електродинамічним.

Якщо ви вибираєте професійний перфоратор, то варто витратити трохи свого часу на ознайомлення з представниками другої екзотичної групи, які використовують принцип електромагнітного формування удару. Такі перфоратори призначаються для важких робіт і коштують недешево (від 1000,00 usd). Якщо ви хочете показати свою відмінність від всіх інших, електромагнітний перфоратор це те, що вам необхідно.

Потужність перфоратора

Потужність перфоратора вимірюється в двох одиницях виміру, а саме в джоулях і ватах.у ватах вимірюється потужність двигуна перфоратора, яка в залежності від моделі може становити від 500,0 вт до 1500,0 вт. Двигуни перфоратора, в залежності від номінальної потужності, мають різні розміри і формують вагу перфоратора.

Перфоратори з двигунами малої потужності (від 500,0 вт до 800,0 вт) мають найменшу вагу в межах від 1,70 кг до 3,00 кг.такі перфоратори використовуються для легких робіт, наприклад, буріння дірок в бетоні діаметром від 4 до 18 міліметрів. «легкий» перфоратор є найбільш оптимальною кандидатурою для того, щоб стати постійним жителем квартири або приватного будинку.

Перфоратори з двигунами середньої потужності (від 800,0 вт до 1100,0 вт) мають вагу в межах від 2,50 кг до 6,00 кг.такі перфоратори є універсальним інструментом в руках ремонтної бригади або робітників будівельної компанії. Можливості «середніх» перфораторів дозволяють виробляти буріння твердих поверхонь діаметром до 30,0 міліметрів.

Перфоратори з двигунами великої потужності (від 100,0 вт до 1500,0 вт) мають вагу в межах від 5,0 кг до 11,00 кг.такі перфоратори є суто професійним інструментом і в більшості випадків пристосовані для буріння отворів середнього і великого діаметру. Вага «великих» перфораторів робить вкрай скрутним його використання в побутових цілях.

Сила удару перфоратора в джоулях (дж)

Потужність двигуна також визначає силу удару перфоратора. Залежність в модельних рядах простежується досить чітко, хоча і не є прямопропорційною. У перфораторах різних виробників з однаковою потужністю двигуна потужність удару може в рази відрізнятися.для» легких » перфораторів сила удару коливається від 2,0 до 4,0 дж.

Оптимальна сила удару для побутових перфораторів, яка дозволить без зайвих зусиль працювати з твердими поверхнями становить в районі 3,0 дж. Таке зусилля дає перфоратор з потужністю двигуна близько 800,0-900,0 вт. Перфоратори меншої потужності дають зусилля в 1,5-2,5 дж, що дозволяє задовольнити базові потреби, наприклад, пробурити отвір в цеглі або шлакоблоці.

У» середніх » перфораторах сила удару становить від 3,0 до 10,0 дж, при цьому більшість моделей, представлених на ринку, мають потужність в 5-6 джоулів. Зусилля в 5-6 дж дає можливість працювати з твердими поверхнями (бетоном, гранілітом і т.д.) без зайвих зусиль і виробляти: буріння діаметром до 40,0 міліметрів; штроблення стін і стель і інші подібні роботи.

Перфоратори великої потужності (великі) мають силу удару до 20,0 джоулів. Вони можуть використовуватися не тільки для буріння поверхонь діаметром до 50-60 міліметрів, а й в якості відбійного молотка для демонтажу старих будівель, доріжок та інших цілей.окремо варто відзначити в цьому розділі перфоратори з електромагнітним принципом удару. Такі перфоратори мають силу удару, що досягає 30,0 джоулів при потужності двигуна від 1500,0 до 2000. Вт. Перфоратор з електромагнітним принципом удару може стати оптимальним виходом із ситуації, якщо вам недостатньо потужності класичного пневмоудара.

Тип патрона перфоратора

У сучасних перфораторах використовується 2 основних типи кріплення бура: sds + і розроблений фірмою bosch sds max.системою кріплення бура sds + комплектуються всі «легкі» перфоратори, а sds max ряд «середніх» і «важких» перфораторів. Така градація обгрунтована величиною хвостовика бура, який в sds+ становить 10,0 міліметра, а в sds max – 18,0 міліметрів.від типу патрона також в більшості випадків залежить наявність режимів роботи перфоратора, яких при системі sds+, як правило, три, а саме: свердління, буріння і удару. У застосуванні системи кріплення sds max в перфораторах забирається режим «свердління». Таке рішення обгрунтовано практичним незручністю використання у важких перфораторах свердління для таких матеріалів як дерево і метал.

Функціональні особливості перфоратора

Збираючись купити перфоратор необхідно звернути увагу на функціонал, яким можуть володіти сучасні представники. Для універсального використання перфоратор може мати:

 • регулятор обертів.
 • систему швидкої заміни патрона sds на класичний (кулачковий).
 • реверс. Розрізняють два види реверсу, а саме щітковий і електронний. Електронний реверс дозволяє позбавити власника від проблем з механічним переломом прапорця перемикання напрямку обертання.
 • антивібраційний захист. Призначена для виробництва точного буріння.
 • запобіжна муфта розчеплення (фрикційна муфта). Допомагає зберегти в цілості інструмент і своє тіло при різкій зупинці бура в результаті його блокування.
 • сервісні індикатори. Найбільшого поширення набув індикатор зносу щіток. Така функція дуже корисна для професійного використання перфораторів в частині уникнення простоїв в роботі, а також збереження сервісної гарантії.
 • електронний іммобілайзер. У разі перепаду напруги або інших проблем з харчуванням здійснює зупинку перфоратора для його збереження.

Тип живлення перфоратора

Останнім критерієм вибору є тип подачі енергії для роботи двигуна перфоратора. За цим критерієм перфоратори діляться на мережеві, які шнуром підключаються до електромережі, і акумуляторні.окремо варто сказати за акумуляторні перфоратори, які останнім часом стали володіти хорошими параметрами і варті уваги для їх розгляду. Акумуляторні перфоратори прийшли на зміну бензиновим. Їх використовують в основному для проведення локальних робіт, а також будівельних процедур на об’єктах без подачі електроенергії.

Комплектація перфоратора

Як замовити послуги електрика!!!!

Викликати електрика на будинок, квартиру, офіс!монтаж, ремонт електропроводки, електрообладнання в донецькпрофесійно, якісно, відповідально!

Зробити онлайн замовлення послуги

Виїзд по місту донецьк, макіївка. Працюємо 7 днів на тиждень! замовлення-консультації з 7.00 до 20.00.надаються послуги таксі для замовника в разі необхідності спільної покупки матеріалів.ви можете довірити нам, ми працюємо для вас!

Електромонтаж-одна з головних частин ремонтно-будівельних робіт, без яких ніяк не обійтися. Наші фахівці володіють високим професіоналізмом з виконання проектування електромонтажних робіт і електропостачання різних об’єктів, впораються з найскладнішими завданнями і виконають електромонтажні роботи в квартирі, будинку, офісі, складських і виробничих приміщеннях.

Ми відповідально підходить до будь-якого замовлення і задовольнимо потреби кожного замовника. Ми оперативно розрахуємо вартість електромонтажних робіт і матеріалів, після чого отримаєте кошторис по виконанню робіт.

У процесі електромонтажних робіт ми використовуємо найсучасніше обладнання, яке значно скорочує час проведення важких і складних робіт. Ми високоякісно виконаємо монтажні роботи точно в строк за найнижчими цінами, а також надамо гарантію на весь перелік електромонтажних робіт.

Ознайомтеся з цінами на надані електромонтажні роботи нашими майстрами. Вартість послуг вказана орієнтовно і може відрізнятися від прайс листа в залежності від загального обсягу робіт, складності монтажних робіт, і місця розташування об’єкта.

Прайс на електротехнічні роботи

Пристрій заземлюючого контуру, від

Шт.

2500 руб.

Штроблення стін під дроти (цегла)

М. П.

60 руб.

Штроблення стін під дроти (бетон)

М. П.

120 руб.

Прокладка проводу (без гофри)

М. П.

15 руб.

Прокладка проводу (в гофре)

М. П.

35 руб.

Прокладка проводу в кабель-каналі

М. П.

50 руб.

Прокладка проводу в плінтус-каналі

М. П.

35 руб.

Закладення штроби з проводом

М. П.

35 руб.

Установка підрозетників / распаячних коробок (гіпсокартон)

Шт.

45 руб.

Установка підрозетників / распаячних коробок (цегла)

Шт.

100 руб.

Установка підрозетників / распаячних коробок (бетон)

Шт.

180 руб.

Розводка проводів в распаячной коробці

Шт.

200 руб.

Установка електричного щитка вбудованого в стіну

Шт.

700 руб.

Установка електричного щитка накладного

Шт.

250 руб.

Установка автоматичних запобіжників (~220в) на щиток

Шт.

90 руб.

Установка модулів захисту і імпульсних реле на щиток

Шт.

130 руб.

Установка автоматичних запобіжників (~380в) на щиток

Шт.

130 руб.

Монтаж ел. Системи «тепла підлога» (розрахунок, креслення, укладання кабелю, без стяжки)

М2

300 руб.

Установка домофона (кнопка + приймач)

Шт.

350 руб.

Установка трансформатора / блоку захисту для світильників

Шт.

100 руб.

Установка точкового світильника (софіт)

Шт.

100 руб.

Установка світильника, люстри, від

Шт.

170 руб.

Установка світильників в стелю типу» armstrong »

Шт.

120 руб.

Прокладка лінії прихованого підсвічування (світлодіодна стрічка)

М. П.

60 руб.

Прокладка світлодіодної стрічки в алюмінієвому профілі

М. П.

360 руб.

Установка розеток, вимикачів

Шт.

75 руб.

Демонтаж електроточки (розетка, вимикач, ел. Дзвінок …)

Шт.

20 руб.

Демонтаж світильників

Шт.

45 руб.

Демонтаж прихованої проводки

М. П.

4 руб.

Демонтаж ел. Щитка

Шт.

100 руб.

Спасибі вашій команді за організовану роботу. Звертався до електриків з приводу повної заміни проводки в купленому будинку. Швидко приїхали, всі обговорили і порахували, до речі, ціни приємно здивували. Ви молодці, так тримати!

Дякую електрика володимира за установку електролічильника. Відмінний майстер зі знанням своєї справи.

Спасибі за підключення софітів. Година ділова і все готово. Робота виконана акуратно, якісно і чисто.

Здрастуйте! спасибі вашому майстру за заміну розеток і вимикачів. Звертаюся вже вдруге, тому що все влаштовує: ціна, якість роботи і самі майстри — приємні люди і професіонали.

Добрий день! живу на околиці міста, важко було знайти майстра з виїздом в мій район. Ваші електрики відразу погодилися, буду співпрацювати з вами і далі.

Величезне спасибі за терміновий виїзд і оперативну роботу електриків. Тепер за послугами тільки до вас!

Цікаві статті пости, про хитрощі побутового ремонту, поради, відповіді на питання, ви зможете знайти в наших донецьких групах:

Зробити онлайн замовлення послуги