Як вибрати дверну фурнітуру

10-11-2018

Так історично склалося, що про одне з перших, про що задумалася людина, облаштовуючи своє житло, були двері. Змінювалася форма, матеріал виготовлення, але залишалося бажання, щоб двері були надійна, практична, красива і зручна у використанні. Велику роль у виконанні цих побажань грає дверна фурнітура. Для виготовлення дверей з дерев’яних, пластикових і алюмінієвих профілів пропонується широкий спектр дверної фурнітури провідних європейських виробників: петлі, натискні гарнітури, замки, засувки, циліндри для замків, стаціонарні ручки, дверні доводчики, фурнітура для зсувних дверей, високоякісні сендвіч-панелі для заповнення дверного полотна, і ущільнювачі.Навряд чи хто буде сперечатися, що основна якість будь-якого замку — це його надійність. Замку ми довіряємо і погано коли він не виправдовує нашу довіру. Говорячи про якості замку, ми, перш за все, маємо на увазі надійність в експлуатації, високий ступінь захисту від несанкціонованого проникнення і зручність у використанні і різного ступеня забезпечення безпеки. Існують два типи дверних замків: однозапірні і багатозапірні. Рекомендую дверная фурнитура купить киев

Однозапорные дверні замки з роликовою і фалевою засувкою

Окремою групою є міцні, надійні з великим терміном служби і прості в побуті замки багатоточкового блокування (або ж многозапорные замки).

Завдяки фасок на стрижнях, дана система замикання оптимально забезпечує щільне замикання дверей і підвищує її звуко-і теплоізоляційні характеристики. Замикаючі елементи виконані із загартованої сталі, основний ригель забезпечений захистом від розпилювання. Результатом продуманої кінематичної схеми стала легкість повороту ключа навіть в найскладнішому замку. Конструкцією всіх перерахованих запірних систем передбачена можливість установки як на праві, так і на ліві двері. Всі замки виконані під профільний циліндр, які діляться на :

ключ-ключ ручка-ключ

стандартних типорозмірів, профільні циліндри відповідають вимогам якості та надійності:

* 5-7 пар штирьків секретності на кожній стороні циліндра

* перша пара штирьків з кожного боку виконана зі спеціальної сталі і забезпечує захист від висвердлювання

• борідок — сталевий.

• Двосторонні й односторонні, з ключем і з ручкою, нікельовані і латунированные.

До всіх перерахованих замків існує широкий вибір відповідних планок який дозволяє забезпечити надійне замикання замку.

Особливе місце в дверній фурнітурі займають дверні закривачі (доводчики) . За умови правильного вибору, для кожної двері можна підібрати доводчики відповідають будь-яким технічним і естетичним вимогам. За місцем установки поділяються на доводчики верхнього розташування і підлогові. Принцип дії дверних доводчиків заснований на накопиченні енергії в стискається пружині і використанні накопиченої енергії для закриття дверей.

Ці вироби прості в установці і налагодженні, але і стильні своїм зовнішнім виглядом. Для цих механізмів характерна економічна розробка, застосування на будь-яких типах дверей, швидкий монтаж, регулювання зусилля пружини перестановкою доводчика і/або поворотом кріплення важеля (регулювання зусилля пружини EN 2/3/4), швидкість плавно регулюється в 2-х діапазонах (180*-15*, 15*- 0*) за допомогою гвинтових клапанів. Існує функція утримання дверей у відкритому положенні з можливістю відключення (опція). При будівництві особливі вимоги пред’являють до протипожежної безпеки, оскільки від виконання цих вимог залежить життя людей. Для громадських будівель і промислових об’єктів, де з пожежним нормам вимагається поділ приміщень перегородками для запобігання поширення вогню, розроблено і проводиться ряд спеціалізованих дверних доводчиків. Для орних і маятникових дверей вагою до 120 кг і шириною до 1100 мм успіхом користуються доводчики, приховані в підлозі *(5). Наявність додаткових пристосувань дозволяє використовувати ці доводчики при будь-яких конструкціях дверей і види підлогового покриття. Петльова група дверної фурнітури представлена як для пластикових і алюмінієвих дверей.

для ПВХ дверей для алюм.двері

Петлі для дверей характеризуються універсальністю, довговічністю, високою несучою здатністю, захистом від злому, простотою установки, регульовані в 3-х напрямках, пофарбовані і з декоративними накладками. Одночасно з петлями поставляються шаблони для їх установки. Як по першому рукостискання судять про людину, так і враження про будинок складеться після першого дотику до дверної ручки. Стильні, елегантні і в той же час практичні дверні ручки – останній штрих в інтер’єрі будинку. Даний товарний напрямок представлено натискними гарнітурами, а також стаціонарними ручками. Натискні гарнітури можна розділити на два типи: натискні ручки на суцільній і роздільній накладці.

Обидва ці типи гарнітурів використовуються з замками, що мають фалеву засувку і ригель ( приводиться в дію ключем). При підборі натискного гарнітура необхідно враховувати:

— міжосьова відстань між віссю ручки і віссю замкової щілини ( для суцільних гарнітурів).

— ширину накладки

— перетин профільного штифта ручки

— форму отвору під ключ замкової щілини

— дизайн, колірне виконання і обробка поверхні.

Стаціонарна ручка (Офісна ручка) на відміну від натискної ніяк не пов’язана з дверним замком.