Як вибрати двері

4-19-2017

Двері є важливим елементом в інтер’єрі квартири або будинку, від неї залежить настрій кімнати. Крім того, це один з найбільш використовуваних предметів побуту. Потрібно серйозно підійти до цього вибору, щоб в подальшому не розчаруватися. Пропоную скачать каталог дверей в pdf

Більше 70 років тому двері виготовляли з єдиного дерев’яного масиву. В наш час, в умовах нестачі природних ресурсів настала потреба вдаватися до інших матеріалів. Сьогодні виробники пропонують покупцеві вибрати міжкімнатні та вхідні двері на основі алюмінієвого профілю, дерева, ПВХ, Еко-шпони, ламінату або металу з широким вибором оздоблення.

В якості декоративного матеріалу для основи можуть виступати: кожвеніл, порошкове напилення, термоплівка, деревоволокнисті панелі (МДФ), вагонка, шпон.

Якщо вам потрібні недорогі і дуже практичні двері, які підійдуть для найцікавішою обстановки, то придбати двері з ПВХ обробкою — найкраще рішення для вас. Вони можуть бути встановлені в приміщення з практично будь-яким умовами. До того ж, придбання таких дверей — економічне рішення, особливо в порівнянні з типовими дверима з деревного масиву.

Завдяки стільниковому наповнювачу двері з ПВХ профілю легкі, але в той же час практичні. До того ж, їм не страшні перепади температури, вода, ці двері дуже просто миються. Міцності покриття з полівінілхлориду вистачить навіть у тому випадку, якщо у вас вдома присутні домашні тварини, які люблять точити свої кігтики про нові речі та предмети обстановки — зовнішній вигляд дверей не постраждає через них.

Миючі засоби і постійне використання не залишить ніяких слідів на них, так як пластик, покриває і захищає двері від зовнішніх впливів, неймовірно міцний.

Що ж стосується зовнішнього вигляду подібних дверей, то і він на високому рівні: мало яка інша обробка дозволить так лаконічно вписуватися міжкімнатних дверей навіть в самий екстравагантний інтер’єр. Завдяки різноманітності колірних рішень, в тому числі і різних імітацій, двері ПВХ будуть відмінно виглядати як в сучасному дизайнерському рішенні, так і в інтер’єрах, виконаних в готичному стилі.

Купуючи двері з обробкою з полівінілхлориду, ви опиняєтеся у величезному виграші: отримуєте відмінні двері, які підійдуть для установки як в затишному домі, так і в офісі, де панує ділова атмосфера.

Найдоступнішими з вхідних є кожвениловые на залізній основі, що відрізняються широкою фактурної лінійкою і кольоровою гамою. Негативною рисою покриття є його низька стійкість до фізичних пошкоджень, особливо ріжучого характеру.

Найпопулярнішими серед вхідних на ринку є двері з порошковим напиленням, за основу використана сталь. Стандартні і досить суворі по дизайну, що відрізняються високою міцністю. Кольорова лінійка містить у собі різні відтінки металів і кілька кольорових сріблястих штукатурок.

Двері з алюмінієвого профілю широко використовуються для оформлення громадського приміщення, бізнесу. Їх перевага полягає в дуже високій міцності, захисту від проникнення злодіїв, можливість виконання будь-якого профілю та дизайну.

Для інтер’єру найдоступнішими є ламіновані двері (МДФ). Їх відрізняє висока вологостійкість, стійкість до механічних пошкоджень і впливу прямих сонячних променів. Матеріал надає практично необмежені можливості по втіленню дизайну: від імітації дорогої породи дерева до каменю. Довговічність їм забезпечують інноваційні, високоякісні просочення.

Найбільш елегантними і досить дорогими є шпонові двері. Шпон — дуже тонкі зрізи дорогих порід африканських і південноамериканських дерев, укладається поверх дерев’яної основи. Матеріал чудово зберігає натуральний колір і текстуру. Міцність досягається за рахунок обробки покриття вологостійкими розчинами і лаком. Невеликі пошкодження легко подаються реставрації. Двері зі шпону не підходять для приміщень з підвищеною вологістю.

Для тих, хто не хоче витрачати великі суми на шпонові двері, можуть придбати аналогічні, декоровані еко-шпоном. Замість тонких зрізів використовуються деревні волокна, які легко піддаються фарбуванню, що дозволяє імітувати будь-яку деревину. За зовнішнім виглядом матеріал не відрізняється від свого дорогого аналога. Розрізняються вони лише тактильно, крім того, вибір фактур у еко-шпону різноманітніше, що дозволяє підібрати колір дверей під будь-який інтер’єр.