Як вибрати двері для оселі.

2-14-2018

Як вибрати двері для оселі.
Якісна вхідні двері — це запорука комфортного проживання сім’ї в квартирі або приватному будинку. Такий виріб не пропускає в оселі холодне повітря і різні запахи, дозволяє не чути тупіт і гудіння ліфтів в під’їзді, зберігає майно від замахів зловмисників. Зрозуміло, захист від проникнень забезпечує не тільки самі двері, але і додаткове обладнання: якісний вічко для спостереження за майданчиком біля входу, замки підвищеної взломостойкості і інші аксесуари. Однак і сама двері повинна бути захищена від зняття з петель або вибивання. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі тут.
Висока тепло — і шумоізоляція: двері не повинні пропускати сторонні звуки і холод. Це забезпечується як властивості самого полотна, так і наявністю спеціальних ущільнювальних гумок. Привабливий зовнішній вигляд: внутрішня частина дверей повинна ідеально підходити до дизайну квартири або будинку, а зовнішня — вписуватися в стилістику під’їзду або тамбура. Багато виробників прагнуть досягти оптимальних показників якості, при цьому зберігши доступність своїх виробів, але далеко не всім це вдається.
В цілому розрізняють 13 класів взломостойкості. Якщо перші чотири присвоюються звичайним вхідних дверей, то п’ятий — сейфовим, а з шостого по дванадцятий — дверей банківських сховищ. Яка ж двері найбезпечніша в світі? Офіційно єдиними зразками тринадцятого класу є вхідні двері, встановлені в Форт-Нокс. На даний момент, це одна з найкращих пропозицій на ринку. Став» — двері високої якості з великим різноманіттям оздоблень і наповнення.