Як вибрати двері

9-28-2021
Як вибрати двері

На роботі сучасна людина проводить чималу частину дня, тому важливо забезпечити в офісі комфортну і затишну обстановку. Також хочемо вам порекомендувати кращий супермаркет дверей киев . Крім того, офіс повинен мати стильний вигляд, а його дизайн повинен відповідати напрямку діяльності компанії. Офісні двері-один з важливих елементів інтер’єру, адже саме їх першими бачать співробітники і відвідувачі компанії. Двері в офісному приміщенні повинні не тільки якісно виконувати свої функції, але і вписуватися в обраний стиль оформлення.

Вибираємо офісні двері-основні критерії

Двері в офісі піддаються інтенсивним навантаженням, тому вони повинні бути виготовлені із зносостійких матеріалів, міцних і невибагливих у догляді. Не менш важливо використовувати якісну і ергономічну фурнітуру, щоб дверна конструкція справно функціонувала в умовах високих навантажень і була зручною у використанні.найчастіше в якості офісних дверей використовуються звичайні міжкімнатні полотна. У цьому випадку варто віддати перевагу полотнам з натуральним або штучним шпоном. Шпоновані полотна мають презентабельний зовнішній вигляд, стійкі до впливу вологи, стирання та інших механічних пошкоджень. Врахуйте, що екошпон краще протистоїть подряпин і ударів, ніж натуральне шпоноване покриття. Шпоновані двері в широкому асортименті можна знайти в каталозі фабрики porta prima. У колекціях представлені як практично білі міжкімнатні двері, так і полотна в темних відтінках. І всі вони відповідають критеріям, які пред’являються до дверей, призначеним для використання в офісних приміщеннях.крім шпонованих полотен при облаштуванні офісів часто використовують алюмінієві та скляні двері. Такі дверні конструкції відрізняються високою міцністю і мають естетичний вигляд, вони ідеально вписуються в інтер’єр офісів, оформлених у високотехнологічному стилі.дверні вироби для офісних приміщень повинні забезпечувати хорошу звукоізоляцію. Адже дуже важливо, щоб сторонні звуки не проникали всередину кабінетів і не заважали роботі. Крім того, дверні полотна повинні відповідати санітарним і пожежним нормам.однозначно не варто встановлювати в офісі найдешевші дверні блоки. Такі двері не розраховані на інтенсивну експлуатацію і можуть втратити привабливий вигляд вже через півтора-два роки.

Колірна гамма офісних дверей

Від того, як виглядає офіс, багато в чому залежить, яка думка про фірму складеться у клієнтів і бізнес-партнерів. Тому двері в офісних приміщеннях повинні надавати інтер’єру елегантний і стильний вигляд. Якщо приміщення оформлено в строгому лаконічному стилі, то можна вибрати гладкі міжкімнатні офісні двері в білих відтінках. Підійдуть полотна в кольорі сірий або димчастий дуб, ясен біла емаль, шампань. У класичних офісних інтер’єрах найкраще виглядатимуть респектабельні глухі полотна в темних відтінках, які додадуть офісу презентабельний вигляд.

Офісні двері-як вибрати спосіб відкривання

У представницьких офісах кабінетно-коридорного типу зазвичай встановлюють орні дверні конструкції в класичному стилі. Відкривання дверей повинно відповідати вимогам пожежної безпеки, вони повинні відкриватися в напрямку розташування евакуаційного виходу з будівлі.якщо ж офіс оформлений в мінімалістичному стилі, то можна купити білі міжкімнатні двері строгих лаконічних форм і встановити їх на розсувний механізм. Таке рішення заощадить простір і ідеально доповнить мінімалістичний інтер’єр.