Як вибрати дизайн інтерьеру

4-9-2021

Ліпнина — це необов’язково дорого і помпезно. Сучасний ліпний декор настільки універсальний, що він ефектно виглядає не тільки в звичному класичному, а й в будь-якому іншому інтер’єрі. Рекомендуємо почитати про https://konst.com.ua/dyzayn-interyeru-kvartyry-v-neoklasychnomu-styli/ , тут багато найкращих варіантів .

Почнемо з того, що у споживачів ліпнина традиційно асоціюється з чимось дорогим і відповідним виключно під розкішний класичний інтер’єр. Свого часу вона прикрашала будівлі в Стародавній Греції, Римі і користувалася великою популярністю в епоху Відродження. Тоді прикрасити свій будинок ліпним декором було досить дорогим задоволенням, яке могла дозволити собі тільки знати. Ліпнину робили з гіпсу, дерева, каміння і, як правило, розміщували на стелі, стінах, навколо вікон, дверних прорізів або арок.

Сьогодні, в прагненні спростити наше життя і зробити її максимально комфортною, виробники пропонують ультрасучасні інноваційні матеріали, що імітують ліпний декор і відрізняються високою якістю, зручністю використання і прийнятною ціною.

  • Розкажіть, будь ласка, з чого роблять ліпнину сьогодні?

Сьогодні одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення ліпного декору вважається поліуретан. З ним дуже зручно працювати, він досить простий в монтажі, відрізняється міцністю і нагадує гіпсову ліпнину в її класичному уявленні. Це щільний, але при цьому легкий матеріал, який дозволяє реалізувати будь-яку дизайнерську ідею.

З поліуретану роблять невеликі деталі з витонченими об’ємними орнаментами і надалі збирають в декоративні композиції. Завдяки детальної промальовуванні візерунків поліуретанова ліпнина є гідною альтернативою гіпсовим декоративним елементам. Вона підходить під будь-який дизайн і стане ідеальним фінальним штрихом в оздобленні інтер’єру.

  • Чи роблять з поліуретану молдинги?

Так, крім декоративних орнаментів у нас є і поліуретанові молдинги. Вони можуть бути з об’ємними візерунками, а можуть бути простих лаконічних форм без будь-якого декору. З них також можна збирати цілі композиції і розміщувати на стінах або на стелі, встановлювати в місцях стику стіни і стелі або використовувати в якості обрамлення дверей, вікон і відкритих прорізів. Все залежить від вашої фантазії.

Також ми пропонуємо карнизи з витонченим візерунком для класичних інтер’єрів, і максимально прості і гладкі варіанти для інтер’єрів в сучасному стилі. У наших колекціях представлені вузькі і широкі моделі для будь-якого типу приміщень. Наприклад, новинка компанії — карниз шириною 41 см, ідеально підійде для модного інтер’єру з нестандартним дизайном.