Як вибрати дерев’яний стіл?

4-30-2017

Що перетворює кухню з приміщення, де готують їжу, простір для теплого спілкування в колі сім’ї та друзів? Ну, зрозуміло, затишний і просторий дерев’яний стіл. Рекомендую купить столы фабрики Лори високої якості та за доступною ціною

Крок 1. Розрахуйте необхідний розмір стільниці. На кожну людину, що сидить за столом, повинно припадати не менше, ніж 60 см довжини і 40 см ширини поверхні. Немає місця для повноцінного обіднього столу — не біда. Для невеликої кухні або вітальні оптимальним вибором будуть складні моделі: стіл-трансформер, розсувний під стільницею якого ховається додаткове полотно, або всім відома модель «книжка».

Крок 2. Матеріал. Найбільш міцні столи виготовляються з деревини твердих порід: дуба, бука, ясена. М’які породи дерева — сосна, ялиця, вільха — також підходять для виготовлення меблів, але вимагають спеціальної обробки: багатошарового покриття лаком.

Крок 3. Колірне рішення і дизайн. Різноманітність кольорів і відтінків деревини вражають уяву: від темного, майже чорного, венге і червоного дерева до світлого полотна ясена. Для того, щоб органічно вписати предмет меблів в загальний інтер’єр, ви можете віддати перевагу обробленому дереву: забарвленому, лакованому або патинированному. Вибираючи форму стільниці, врахуйте: за овальним або круглим столом гостей поміститься більше, ніж за традиційним прямокутним.

Крок 4. Оцініть зручність моделі. Сучасне ергономічне рішення кріплення ніжок — опора у вигляді балясин під центральною частиною стільниці. Таке рішення робить всі місця за столом однаково зручними — ніжки не доставляють дискомфорту сидить.

Заходьте та вибирайте найкращі http://www.lori.com.ua/stolu