як вибрати будівельний пилосос

5-24-2020

Якість робіт і безпека праці безпосередньо залежать від чистоти на виробничому ділянці. Побутове обладнання не здатне впоратися з мелкофракционной пилом, щебенем і великим сміттям, особливо у великих обсягах. Для видалення будівельно-виробничих відходів використовуються промислові пилососи з потужними двигунами, багатоступеневою системою фільтрації і місткими пилозбірника. Щоб визначити, який будівельний пилосос краще підійде для вирішення ваших завдань, розглянемо особливості та технічні характеристики самих затребуваних моделей. Хочемо порекомендувати вибрати будівельний пилосос на сайті    http://starmix.kiev.ua/

Головна задача будівельних пилососів — прибирання робочої зони і приміщень після і під час проведення робіт. Для вибору кращої за співвідношенням «ціна/якість» моделі важливо враховувати кілька факторів: де буде експлуатуватися пилосос, з якою інтенсивністю, яким буде обсяг роботи — досить просто зібрати пил або потрібно очищувати робочу зону до блиску?

Важлива відмінність хорошого будівельного пилососа — можливість прибирати пил безпосередньо під час роботи, а не тільки після її завершення.

Потужність силових агрегатів будівельних пилососів становить 1.2—4.2 кВт. Система повітряного охолодження двигуна дозволяє експлуатувати моделі протягом тривалого часу без відключення. Важливою характеристикою є швидкість обертання мотора — агрегати, які працюють на високих обертах, здатні забезпечити кращу фільтрацію. Двигуни, виконані в гідроізольованому корпусі, захищені від впливу агресивних рідин. Хороша ізоляція знижує рівень шуму при роботі апарату, проте може знизити ефективність охолодження мотора.

При купівлі професійного пилососа в першу чергу враховуйте потужність всмоктування (у Мбар) і продуктивність обладнання (л/с).

Ємність бака для сміття у будівельних моделей складає в середньому від 20 до 100 л. Чим більше обсяг пилозбірника, тим більше і важче агрегат. Вибирати пилосос за максимальної місткості бака доцільно, якщо передбачається використовувати його на великому виробництві або в умовах, коли немає можливості робити часті перерви для спорожнення сміттєзбірника.

Значна ударостійкість — основна вимога до корпусу промислового пилососа. Тому виробники використовують для його виготовлення або армований поліетилен високого тиску, або метал (нержавіючу сталь, латунь, алюміній). Для запобігання випадкових ударів у ряді моделей по периметру передбачений спеціальний бампер.

Компактні пилососи більш зручні з точки зору маневреності, проте вони володіють меншим обсягом контейнера і часто меншою продуктивністю. При виборі важкого потужного апарату звертайте увагу на ергономічність ручки (вона спрощує пересування з пилососом), а також на якість коліс (важлива стійкість до агресивних речовин і високим температурам, при русі не повинно залишатися слідів).

Пилососи для прибирання будівельного сміття мають кілька ступенів фільтрації. Найпростіший одноразовий фільтр являє собою мішок для збору пилу з паперу, тканини або спеціального мікроволокна. Для збору зволоженого сміття і рідини використовують систему «Циклон» — вбудований контейнер, що утримує сміття під дією відцентрової сили. Поліестерові і нейлонові фільтри-катриджи призначені для тонкого очищення і можуть використовуватись багаторазово. Додатково пилососи комплектуються фільтрами відпрацьованого повітря, що затримують частинки пилу.      http://starmix.kiev.ua/

Купуючи недорогий будівельний пилосос, пам’ятайте, що будь-фільтр з часом необхідно чистити. У той же час моделі з функцією самоочищення фільтрів простіше обслуговувати і експлуатувати, але вони коштують дорожче.

 

У нашому каталозі представлені моделі для невеликих майстерень, будівельних бригад і великих виробничих підприємств, а також великий вибір витратних матеріалів і аксесуарів для прибиральної техніки.