Як стежити за м’якими меблями.

5-15-2018

Як стежити за м’якими меблями.
У цій статті розглянемо поради по догляду за м’якими меблями, меблями з натурального дерева, з металевим декором і з шкіри. Ніщо так не притягує до себе, як м’який диван або крісло. М’які меблі створюється не тільки для відпочинку, комфорту, але ще і для прикраси інтер’єру. Вона велика, масивна, часто займає дуже багато місця в кімнаті, тому мимоволі притягує до себе погляди. А значить, повинна знаходитися завжди в бездоганному вигляді. Правильний догляд за м’якими меблями залежить від матеріалу оббивки. Вибираючи диван або крісло, врахуйте наявність домашніх тварин, маленьких дітей і наскільки взагалі акуратні члени сім’ї. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі химчистка мягкой мебели.
Щоб оббивка дивана довше зберегла свій первісний вигляд, краще її прикривати чохлом, чи гарним покривалом. Однак, в деяких випадках завдяки накидці може втратити весь сенс дизайну дивана, і не завжди покривало буде поєднуватися із загальною інтер’єрної задумкою. Щільну ворсисту оббивку протирають звичайної шерстяною ганчірочкою, змоченою в спеціальному засобі по догляду за м’якими меблями. Її можна пилососити і чистити не дуже жорсткою щіткою.
Якщо оббивна тканина плюшева, велюрова або оксамитова, то доглядати за нею потрібно більш ніжно. Такі меблі не можна чистити щітками і пилососом. Пил з неї стирають вологою ганчіркою, використовуючи тільки воду. Залоснившиеся місця, жирні плями очищають за допомогою бензину. Проводити ганчіркою слід у напрямку ворсу. Вибити пил з крісла, стільців або дивана можна «дідівським» способом: накрити поверхню мокрою ганчіркою і поплескати хлопавкою. У воду додайте пару ложок оцту (на 1 літр).