Як самостійно вибрати гарне пластикове вікно

11-7-2017

Здавалося б, що може бути складного в покупці, проте все частіше можна зіткнутися з тим, що мало хто знає, як вибрати гарне пластикове вікно. Що ж, давайте розбиратися поетапно.рекомендую купить пластиковое окно в тамбове

Основні моменти вибору
Якість профілю
Вибір склопакета
Вибір фурнітури
Фірма — виробник
Ми будемо розглядати вибір наступних моментів:

Профілю;
Фурнітури;
Склопакета;
Фірму – виробника.
Основні моменти вибору

як вибрати гарне пластикове вікно
Пристрій пластикового вікна

Отже, перш ніж вирішувати, як вибрати хороші пластикові вікна, Ви повинні для себе визначити ряд питань.

По – перше, визначитеся зі світловим прорізом. Інакше кажучи, виміряйте відстань, куди буде вставлятися вікно або двері, від укосу до укосу.
По – друге, прикиньте, на скільки частин буде «розбите» Ваше вікно (на дві стулки, на три і т. д.). В даному питанні все залежить виключно від Вашої фантазії – нарівно, або ж ні.
Єдино, будьте уважні, якщо стулка відкривається буде занадто великий, то з часом вона однозначно трохи ослабне, можливо, Вам буде потрібно навіть заміна фурнітури (під великими розмірами прийнято приймати стулки від 2,0 м на 1,0 м і більше).
Далі, чітко визначте, які стулки будуть «глухими», а які – відкриватися. Крім того, давно є можливість вибору не тільки простого поворотного відкриття, але і на провітрювання – дана функція буде вимагати встановлення додаткової фурнітури, як бачите, нюансів вибору досить багато. Є більш дешевий варіант – установка так званих «гребінок», однак при сильних протягах гребінки просто вилітають, але заміну їм легко знайти на будь-якому будівельному ринку, а прикрутити – просто і самому, використовуючи стандартну викрутку.

Отже, ще один крок у напрямку до відповіді, як вибрати гарне пластикове вікно, зроблений, рухаємося далі.

Якість профілю

Основоположним елементом віконної конструкції є профіль. Вирішуючи, як вибрати гарне пластикове вікно, багато господарів в основному обирають профіль. Звичайно, важливим є вибір з візуальним критеріям:

Строгість
Лаконічність
Гладкість
Матовість
Округлість
Глянцевость
Колір, якість фарбування (вікна із пластику можна пофарбувати, але воно вам треба?)
Проте мова зараз піде про більш важливих технічних характеристиках, таких, як:

Висота профілю
Товщина
Теплоізоляційні показники
Основні габарити
Глибина
Можливість переустановки склопакета
Використання додаткових елементів.
Крім того, важливий і виробник.
Увага! Найдешевшими вважаються трикамерні профілі, що майже вийшли з виробництва.

Тому, якщо Вам нарахують занадто високу ціну за такий варіант, краще з таким виробником відразу попрощатися. І ще момент, при виборі ширини профілю важливо виходити з того, який укіс у вас.