ЯК ПРАВИЛЬНО ВСТАНОВИТИ КОНДИЦІОНЕР

12-2-2019

Настінний побутовий кондиціонер – відмінне рішення для установки в житловому або офісному приміщенні, де до зовнішнього вигляду пристрою пред’являються особливі вимоги. Необхідною умовою для ефективної та безаварійної роботи такої кліматичної техніки є якісний монтаж, проведений кваліфікованими сертифікованими фахівцями, що знають всі нюанси своєї справи. Рекмомендумо замовити установку кондицінера на сайті http://phenix.kiev.ua/

Особливості установки кондиціонера
Кондиціонери з даної серії – це спліт-системи, що складаються з 2-х блоків: зовнішнього і внутрішнього. Внутрішній блок встановлюється всередині приміщення, а зовнішній зовні на вулиці. У загальному випадку весь процес установки можна розбити на кілька етапів:

Підведення окремої електричної проводки з щитка до місця розташування внутрішнього блоку;
Монтаж зовнішнього блоку;
Монтаж внутрішнього блоку;
Свердління отвору під комунікації;
З’єднання блоків, закачка хладагента, вакуумування фреонопровода;
Запуск і перевірка працездатності;
Прибирання приміщення.
Монтаж повинен проводитися ліцензованими фахівцями з дотриманням інструкцій і з використанням спеціалізованого інструменту та обладнання. По закінченню робіт кімната повинна бути повністю чистою: без пилу, бруду і сміття, прибирання здійснюється силами монтажників.

Нестандартний монтаж
У деяких випадках для монтажу кондиціонера потрібне виконання більшого обсягу робіт, наприклад:

Штроблення стін для приховування комунікацій;
Свердління додаткових отворів;
Установка зовнішнього блоку із залученням промислових альпіністів або автовишки;
Прокладка магістралі довжиною більше трьох метрів.
Вартість установки спліт-системи розраховується індивідуально для кожного конкретного випадку і залежить переважно від складності і кількості запланованих робіт.

Якісний монтаж – запорука надійної роботи
Якість монтажу на 95% визначає надійність і термін служби кондиціонера, і якщо на цьому етапі були допущені якісь помилки, то виправити їх буде досить складно і дорого. Саме тому не варто економити на монтажниках, слід довіряти тільки професіоналам, які гарантують якість надаваних послуг. Типові помилки при установці:

Неправильний вибір місця під установку зовнішнього блоку;
Надмірні перегини трубок з холодоагентом;
Перекіс внутрішнього блоку;
Установка внутрішнього блоку над опалювальними приладами;
Установка внутрішнього блоку навпроти спального місця.
При якісно встановленому кондиціонері люди всередині приміщення взагалі не повинні відчувати незручностей за типом протягів, занадто високої або низької температури повітря. Їм просто повинно бути максимально затишно і комфортно.