Як правильно вибрати змішувач.

1-30-2018

Як правильно вибрати змішувач.
Для людини, що піклується про затишок і красу свого будинку, сантехніка – це, насамперед, змішувачі. Саме змішувачі надають родзинку вашій ванній кімнаті або кухні і від їх якості залежить не тільки термін їх служби, але й, часом, збереження ваших нервів. Для початку коротко розглянемо типи змішувачів, вони бувають одноважільні і двохвентильні. Двохвентильні нам більш знайомі, більш звичні, напевно, кожен чоловік стикався з заміною прокладок в них, а багато хто навіть пам’ятають, в якому дефіциті прокладки були в радянський час! Зараз час інший, зараз на зміну гумових прокладок прийшли керамічні кран-букси, більш довговічні, зручні в застосуванні, але не підлягають ремонту – вони підлягають заміні цілком, до того ж їх різноманітність також ускладнює ремонт. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі смесители скрытого монтажа.
А на зміну двухвентильным змішувачів приходять одноважільні – зручні (і температуру, і напір можна регулювати однією рукою!), сучасні, але й більш дорогі. Для ванни: довгі та короткі. Знову ж таки,довгий вилив більш зручний – можна набирати воду у відра і тази і використовувати його і для ванни, і для умивальника відразу, проте приймати ванну він заважає, а згодом ще й течі з’являються по різьбі (для моделей економ-класу).
Короткий – виключає текти, дешевше, ванну приймати не заважає, але, часом, незручний, так і для умивальника доведеться купувати ще один. До речі, якщо бюджет вимагає економії – краще купити один змішувач і на ванну і умивальник преміум–класу, ніж два економ–класу. Він прослужить значно довше. Ціна трохи вище, зате і якість краща. Матеріал корпусу тепер – латунь.