Як правильно вибрати новобудову

11-24-2016

Як правильно вибрати новобудову

Дана стаття адресована бажаючим придбати житлоплощу в новому, можливо ще споруджуваному будинку. Адже перед покупкою виникає маса питань: де, в якому районі, по якій ціні, у якого забудовника, які документи? По мірі написання статті постараємося відповісти на всі ці питання. Раджу вам придбати житло у комфортній новобудові Лесной Квартал у Броворах по доступній ціні.

першу чергу бажано визначитися з юридичним механізмом придбання квартири – тобто, як буде укладатися угода між продавцем і покупцем? На сьогоднішній день наш основний рада – купувати нерухомість в новобудовах тільки за договором пайової участі. Така угода офіційно має підтримку з боку держави за законом України, практично на 100 відсотків виключаючи проблем з отриманням власності у майбутньому. Але навіть у цьому випадку можуть виникнути проблеми. Часом навіть набувач не завжди купує квартиру безпосередньо у забудовника. Зустрічаються ситуації, коли від забудовника до кінцевого покупця можна виявити цілу низку різних посередницьких організацій. Від себе ми твердо рекомендуємо звернутися в наше агентство для додаткових консультацій, так як у нас працює один з кращих юристів Київа і Київської області. Ми в будь-якому випадку зможемо проконсультувати з цього питання.

Йдемо далі. другому етапі ми настійно радимо перевірити наскільки можна самого забудовника. Перевірити потрібно: юридичні дані та статутні документи, проектну документацію, дозвіл на будівництво, яке кількість проектів було введено в експлуатацію, які в минулому були порушення і т. д. Ось додаткова стаття на цю тему, в якій ми більш докладно розкриваємо суть питання про статус забудовника.

Третій етап. Обов’язково треба звернути увагу на якість інфраструктури навколо новобудови. Адже сімейним людям потрібно дитячий садок, школа, поліклініка. Де знаходяться, наскільки далеко? Які розваги для дітей передбачені в районі, ігрові майданчики, спортклуби? Яке буде згодом дізнатися, що, наприклад, дитяча поліклініка знаходиться в годині їзди від місця проживання. Це, безумовно, додасть додаткових турбот.

Так і для будь-якої людини відсутність в крокової доступності «розвиненого» продуктового магазину стане неприємним сюрпризом. І транспортна доступність важлива – треба обов’язково дістатися з центру, від роботи, від родичів (на ваш вибір) до вашого нового місця проживання.

Четвертий етап. Власне з чого буде зроблений новий будинок? Це може бути панель. Але тоді треба розуміти, що можуть виникнути проблеми з шумоізоляцією. Звичайно, монолітні або цегляні будівлі теж в деяких випадках «дозволяють» почути сусідів, але меншою мірою. Знову-таки цегла влетить у копієчку. І будівництво триває зазвичай довше.

Можна зупинитися на монолітній новобудові. Темпи будівництва швидші, порівняно з панельними будинками, висока шумоізоляція, взимку тепліше. До речі в панельних будинках можливі складнощі з переплануванням – будівельні норми забороняють зносити несучі стіни. Дізнайтеся про міжкімнатні перегородки, якщо такі є. У сучасних будинках часто здаються квартири з вільним плануванням, але є чимало варіантів з вже готовими згідно зі схемою квартирами. Ще поцікавтеся товщиною стін, якістю обробки, порівняйте зі стандартами, прийнятими будівельними гостами. Краще взяти житло з уже готової чистової обробкою – менше мороки з ремонтом.

П’ятий етап. Продовжуємо вибирати новобудову. Тепер варто задуматися про те моменті, коли варто вкласти свої «кровні» в нове житло. В принципі зараз забудовники схильні продавати квадратні метри з деяким дисконтом на етапі котловану. І відповідно під час здачі будинку забудовник підвищує вартість непроданих квартир. Таким чином, діємо за принципом «золотої середини»: вкладаємося в будівництво тоді, коли здача об’єкта повинна відбутися через 6-10 місяців.

Скажімо, багатоповерховий монолітний будинок зводять протягом півтора років. 3-4 місяці зазвичай йде на котлован і фундамент, зведення самого каркаса, або коробки зажадає 6-8 місяців. Що ж стосується фасаду, покрівлі, інженерних комунікацій, чорнової обробки – на ці процеси будівельники можуть витратити близько 5 місяців. Тому 6-10 місяців будуть цілком зручні як в плані економії грошей (квартири все-таки коштують дешевше), так і в плані страховки від потенційного недобудови.

Від себе бажаємо всім удачі і приємних емоцій від проживання у нових квартирах! З будь-яких питань можна звертатися до наших фахівців, вони обов’язково допоможуть.