Як правильно вибирати нерухомість.

1-22-2018

Як правильно вибирати нерухомість.
Придбання житлової нерухомості – дуже важливий крок у житті кожної людини. Як правильно вибрати квартиру, щоб після переїзду не виникло проблем і розчарувань? Для цього потрібно знати кілька правил «вдалою» покупки житла. Спочатку слід вибрати район, в який планується переїзд. При цьому кожен керується особистими мотивами: одним важлива розвинена інфраструктура, іншим принципова хороша екологія, третім – транспортна доступність і т. д. Потрібно виділити найважливіші критерії вибору. Коли в родині є діти – необхідна наявність в районі дитячого садка, хорошої школи, ігрових майданчиків. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить недвижимость на Кипре.
Якщо хтось із членів сім’ї має проблеми зі здоров’ям – важлива наявність поруч аптек і клінік. У пішої доступності повинен розташовуватися супермаркет. Якщо в сім’ї є машина, непогано мати автостоянку неподалік від будинку. Коли добиратися на роботу громадським транспортом – потрібно звернути увагу на відстань до найближчої зупинки і наявність зручних маршрутів. Дуже важливо оцінити криміногенну обстановку в районі. Коли район обраний, наступним етапом буде ретельний огляд будинку та під’їзду.
Потрібно обійти будинок і подивитися, що його оточує, упорядкована територія. Зрозуміло, будинок не повинен бути аварійним, потрібно уточнити рік його споруди. Слід з обережністю ставитися до будинків, що є об’єктами культурної спадщини (з таким житлом буде більше клопоту). Це безпечніше, до того ж ті нюанси, які вислизнули від уваги однієї людини, може помітити іншого. Слід звернути увагу, як здійснюється доступ в підїзд – домофон, консьєрж тощо