Як правильно постелити лінолеум.

2-1-2018
Як правильно постелити лінолеум.

Підлога з лінолеуму, безумовно, дуже практичний. Виглядає він, звичайно, простіше, ніж модний нині ламінат, зате не промокає і не боїться подряпин. Та й коштує він набагато дешевше, ніж ламінований паркет, викласти його досить просто самостійно, не залучаючи найманих робітників. Це збереже гроші у вашому гаманці, дозволивши їх витратити на щось більш потрібне і корисне. Далі ви зможете прочитати, як проводиться укладання лінолеуму своїми руками, і що для цього потрібно підготувати. Головне при цьому – розкроїти матеріал так, щоб він відповідав конфігурації кімнати. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить клей для линолеума.
Щоб лінолеум не протерся швидко, він повинен лягти на рівну площину. Адже навіть невеликі горбки або ямки здатні надати підлозі не естетичний вигляд. Крім того, еластичний лінолеум буде в цих місцях або натягатися, або провисати, швидко зношуючись, що не дуже добре. Перед тим, як стелити лінолеумне покриття, треба акуратно прибрати всі плінтуса – адже лінолеум повинен лягати впритул до стін. Іноді плінтуса мають ще цілком придатний вид, і їх цілком можна буде поставити назад.
У цьому випадку, знімаючи їх, треба намагатися не пошкодити. Щоб не переплутати, куди приєднувати, кожну планку плінтусів, знімаючи, треба пронумерувати. Внизу стіни ставимо цей же номер – такий нехитрий спосіб дозволить заощадити чимало часу. Дерев’яні підлоги можна обробити рубанком або машиною для шліфування. Ті місця, де підлога залишається не дуже рівним, треба обробити особливим розчином, поки не буде досягнутий належний результат. Лінолеумне покриття цілком можна покласти на старе аналогічне.