Як правильно ізолювати проводку.

2-19-2018

Як правильно ізолювати проводку.
Електрика так звично у сучасній життя, що уявити собі, як без нього обійтися, практично неможливо. Якщо випрати або перемолоти м’ясо можна вручну, то телевізор, комп’ютер, мобільний телефон на вугіллі, як праска, не запрацюють. Електрика в кожному будинку – це вже необхідність, і подається вона туди по проводах від зовнішніх мереж. На вході в кожну квартиру або індивідуальний будинок стоїть розподільна коробка, від якої відходять дроти внутрішньої електричної проводки. В першу чергу, розподільні коробки забезпечують пожежну безпеку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ипу-10 630.
Найбільшу небезпеку з точки зору виникнення пожежі представляють собою місця з’єднання проводів. З-за великого опору у місцях недостатнього щільного контакту виникає нагрівання проводки в цьому місці, який може призвести до пожежі при контакті з горючими матеріалами стіни. Крім того, розподільна коробка відіграє функціональну роль. Доступ до захованим в ній з’єднанням проводів значно простіше і зручніше, ніж, якби з’єднання кожного проводу ховалося в стіні в глибоких штробах, які потрібно розкривати, порушуючи оздоблення стін, при ремонті проводки.
Спеціальні Правила пристрою Електроустановок (ПЕУ) регламентують правильне з’єднання електричних провідників зварюванням, паянням, обпресуванням або з допомогою гвинтових та болтових затискачів. Щоб виконати таке з’єднання, потрібно зачистити кінці жив, ретельно скрутити їх пасатижами і заізолювати місце скручування. Дуже просто і без матеріальних витрат. Для виконання робіт необхідний спеціальний інструмент.