Як почистити вулиці від снігу

10-3-2021

Незважаючи на готовність підмосковних комунальників до снігопадів, не завжди і не скрізь сніг чистять оперативно. Також хочемо вам порекомендувати вибрати найращу техніку для снігу на сайті https://minirent.ua/uborka-snega , тут найкращі ціни . Тому взимку жителі все частіше шукають номери «гарячих ліній», куди можна поскаржитися на прибирання снігу і криги.

За перші 12 годин після закінчення снігопаду комунальники повинні очистити від снігу та криги зупинки громадського транспорту, внутрішньодворові проїзди, контейнерні майданчики та під’їзди до них, тротуари та інші пішохідні зони.

Протягом 24 годин після закінчення снігопаду в першу чергу сніг вивозять від зупинок громадського транспорту, наземних пішохідних переходів, з мостів і шляхопроводів, від великих тц, ринків, готелів, вокзалів, театрів, в’їздів на території лікарень та інших соціальних об’єктів.

Комунальні служби можуть тимчасово складувати сніг в парках, лісопарках, садах, скверах, бульварах і на спеціально підготовлених для цього майданчиках.

При прибиранні снігу з проїжджої частини доріг, вулиць і тротуарів комунальники повинні зрушувати снігові маси на узбіччя доріг. Біля під’їздів і підходів до будівель утворені замети не повинні заважати пішоходам і проїзду транспорту.

З дворових територій сніг забороняється переміщати на проїжджу частину, проїзди і вулиці.

Замети не повинні утворюватися біля зупинок громадського транспорту, під’їздів до адміністративних і громадських будівель, виїздів з внутрішньоквартальних територій, а також на перехрестях і поблизу залізничних переїздів.

Якщо сніг не прибирають у дворі, то для початку можна звернутися в свою керуючу компанію або тсж. Контакти є в квитанціях за комунальні послуги і на дошці інформації біля під’їзду.