Як підібрати шафу-купе.

2-2-2018
Як підібрати шафу-купе.

По-перше, планування цієї кімнати. Ідеально, коли відповідні параметри будуть дотримуватися також для дверей у ванну кімнату, санвузол і на кухню. Найкращий результат дає одночасне придбання і дверей, шафи-купе, втім, останній можна і замовити – тоді вже точно ніяких проблем не з’явиться, за винятком, зрозуміло, фінансових, бо нестандартний шафа-купе в передпокій обійдеться дорожче. Враховуючи специфіку застосування, такі меблі не варто підбирати світлих відтінків, краще – для дизайну і поліпшення освітленості – застосувати вбудовані малогабаритні світильники. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі шкафы купе киев.
Вибір цілком залежить від планування передпокою: якщо в ній є ніша досить великих розмірів – хоча б 80-100 см, то це – ідеальне місце для розміщення шафи-купе потрібно виготовити або замовити лицьову панель вироби. З окремих шаф-купе кутовий варіант хоч і дозволить раціонально облаштувати кут приміщення, все ж менш кращий: може настати час для перепланування, а його поздовжнє розташування до цього фактора набагато менш критично.
Увагу необхідно приділити і наповнюваності. Так, шафа-купе в передпокій повинен мати мінімум три відсіки: для сезонного одягу, взуття, а також для аксесуарів, наприклад, сумок, парасольок, рукавичок, ключів і так далі. Зазвичай в шафах-купе передбачаються розсувні двері – в такому разі варто подбати про те, щоб вони могли розсуватися на повну величину, інакше користуватися таким предметом меблів в передпокої буде дуже незручно.