Як орендувати ексаватор

10-6-2020

Головні роботи для міні-екскаваторів є викопування траншей, при прокладці трубопроводів, підготовка стрічкових фундаментів, а також благоустрій та озеленення.
Також міні екскаватори застосовуються при переміщенні грунту, в тому числі і на дуже обмеженому просторі (фундаменти, ставок, каналізації, прокладання підземних кабелів, дренажних систем, переміщення рослин, викопати коріння дерев, підготовка грунту, прокладання тротуарної плитки і т.д.). Також хочемо порекомендувати замовити послуги міні екскаватора Стрий на сайті .

Тісні під’їзні шляхи до вашої будівельному майданчику, як правило, для невеликих компактних екскаваторів не проблема через їх невеликих розмірів, так що навіть тут вашої мрії про басейні або ставку в саду немає ніяких перешкод.

Залежно від моделі та комплектації міні-екскаватор, як правило, з гідравлічним управлінням, на гусеничному ходу з гумовими гусеницями. З міні екскаватором, через їх розмірів, практично, можна працювати повсюдно (в умовах обмеженого простору).
Область застосування екскаваторів величезні: у разі ремонтних робіт всередині приміщень та будівель, а також в благоустрій та озеленення. Через різне додаткове устаткування: планувальний ківш, вузький ківш, гідромолот, ямобур і т.д. можна розширити області застосування.
Міні-екскаватори, через їх малу вагу і компактних розмірів незамінним помічником на всіх будівельних майданчиках.


Продуктивність екскаватора спочатку буде грубо визначена за вагою машини. Інші характеристики, такі як кінські сили і об’єм двигуна не є головними характеристиками. Подивіться, будь ласка, на моделі вище і спробуйте вибрати для роботи відповідний екскаватор. Ми вам в цьому допоможемо!
Продуктивність копання міні-екскаваторів досі все знову і знову дивує найдосвідченіших водіїв великих екскаваторів!

Всі міні-екскаватори від обладнані з гнучкою повноворотна стрілою. Відповідно, можуть рухатися міні-екскаватори, навіть в межах невеликого робочого простору землі. Глибина копання становить, в залежності від екскаватора, 1300 мм до 3350 мм. Таким чином, роботи на будівельному майданчику виконуються гнучко і точно. З міні-екскаваторів, можна завершити Ваш проект, як правило, в більш короткі терміни.
Переваги оренди міні екскаватора :

  • Оптимальне використання в тісних місцях, де звичайні машини не можуть працювати
  • Найлегший, можуть працювати вздовж підпірної стіни
  • З кабіни максимальний круговий огляд
  • Безпека і продуктивність для водія.
  • Свою роботу прекрасно підходить для міських умов: не треба перекривати все смуги руху